Вийшов трейлер документального фільму про Трампа «Фаренгейт 11/9»

У мережі з’явився трейлер нового документального фільму «Фаренгейт 11/9», який розповідає про президентські вибори і перший рік перебування Дональда Трампа на посаді глави держави.

Творцем документальної кінострічки виступив відомий режисер Майкл Мур. Він пов’язує перемогу Трампа на виборах з найбільшими кризами і проблемами США. У трейлері показуються американці, які обурені гаслом «Зробимо Америку знову великою», а також заходи праворадикальних організацій.

У 2004 році Мур зняв документальний фільм з співзвучною назвою «Фаренгейт 9/11», де піддавав критиці уряд президента США Джорджа Буша-молодшого. Тоді картина отримала нагороду на Канському фестивалі і навіть стала найбільш касовим документальним релізом в історії США.

Режисер Майкл Мур відомий своєю любов’ю до висвітлення проблем американського суспільства. Раніше він критикував систему охорони здоров’я, фінансистів і збройні сили США. Одна з останніх його картин «Куди б ще вторгнутися» розповідала про те, чим різні країни світу краще його батьківщини.

+