Вийшов перший трейлер фільму «Місія нездійсненна: Наслідки»

У мережі з’явився перший трейлер шостий частини культового екшена «Місія нездійсненна». Вперше його продемонстрували четвертого лютого під час Super Bowl в США.

Уже вшосте головного героя Ітана Ханта зіграв 55-річний Том Круз. У трейлері фільму він та його команда рятуватимуть світ від злих сил на вулицях великих міст. Шостий фільм франшизи традиційно буде багатий на бійки, автомобільні погоні та дивовижні трюки.

Цікаво, що Том Круз виконує усі трюки сам, не вдаючись до допомоги каскадерів. Такі зйомки часто виявляються травмонебезпечними. На знімальному майданчику фільму «Місія нездійсненна 6» актор зламав ногу. Травму він отримав, коли невдало стрибнув з даху будівлі. За сюжетом, Круз повинен був врізатися в стіну, а потім підтягнутися і бігти далі. Але після зіткнення актор одразу зрозумів, що отримав перелом, і попросив відвезти його до лікарні.

Втім, зйомки в шостій частині історії про агента ЦРУ принесли Крузу не лише травму. З чуток, у Тома та 28-річної британської актриси Венесси Кірбі закрутився роман. Актор серйозно налаштований по відношенню до колеги по знімальному майданчику і навіть замислюється про одруження.

Окрім Кірбі компанію на зйомках Тому Крузу склали Генрі Кевілл, Ребекка Фергюсон і Алек Болдуін.

Прем’єра картини очікується 26 липня 2018 року.

+