Майже мільйон переглядів менш ніж за добу зібрав новий тизер чергової частини космічної саги «Зоряні війни: Останні джедаї». Ефектне відео відкриває загадки нової частини легендарної франшизи.

Відео тривалістю мене хвилини показує Люка Скайвокер у виконанні Марка Гемілла , який піднімається на борт «Тисячолітнього сокола», який раніше належав його загиблому одному Хану Соло. Це сталося вперше з 1980 року, коли на екрани вийшла стрічка «Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь».

Восьмий епізод зняв Райан Джонсон, що відомий своєю роботою над серіалом «Пуститись берега». Дія фільму розпочнеться безпосередньо після подій, показаних в попередній стрічці. Баланс Сили знову порушений, і події розвиваються з неймовірною швидкістю. Рей, Фіннові, всюдисущому BB-8 та іншим героям доведеться вступити в бій з могутнім Першим Орденом.

У цьому фільмі також знялись Керрі Фішер, Дейзі Рідлі, Джон Боєга, Адам Драйвер та інші.

Восьма частина «Зоряних воєн» вийде на екрани 15 грудня. Через сорок років з моменту прем’єри першого фільму кіносаги «Зоряні війни: Епізод IV. Нова надія».