Другий сезон серіалу «На твоєму боці» вийде на екрани 31 серпня

Серіал «На твоєму боці» повертається на телеекрани. 31 серпня о 21:00 телеканал «Україна» покаже прем’єрні серії другого сезону нашумілої мелодрами про новий період у житті головних героїв – нейрохірурга Анастасії Стрілецької і її коханого Максима.

У першій частині мелодрами «На твоєму боці» талановита нейрохірург Анастасія Стрілецька зустрічає на своєму шляху Максима, племінника і за сумісництвом начальника охорони власника клініки, в якій вона працює. Максим, який з дитинства тісно пов’язаний із кримінальним світом, полюбить дівчину і захоче змінити свій світ, але опиниться за ґратами.

У наступних 24 серіях картини головних героїв чекає багато несподіваних поворотів долі. За словами продюсера компанії «АРТ Територія» Ігоря Волкова, головна інтрига другого сезону – характер поведінки Максима. Чи зможе він остаточно перейти на «світлу» сторону життя?

«У другому сезоні Максим вийде на волю, і тепер у нього почнеться абсолютно інше життя. Йому не потрібно буде планувати афери, вбивства, пограбування та управляти великим мафіозним угрупуванням. А це все те, у чому він був суперпрофесіоналом. Йому доведеться жити звичайним життям позитивного героя, що стане для нього свого роду випробуванням. Чи вийде у Максима – в цьому інтрига. Тим більше, що минуле так просто не хоче його залишати», – розповів Ігор Волков.

На твоей стороне

Зміни чекають і головну героїню Анастасію Стрілецьку – дівчина продовжить боротьбу проти «системи». Для самої актриси Дани Абизової, яка зіграла головну жіночу роль, робота у продовженні серіалу стала величезним досвідом.

«Я ж займаюся тріатлоном і мені це дуже подобається! Можливо, я не змогла б стати каскадером, але з задоволенням сама виконую всі трюки, якщо розумію, що фізично здатна це зробити. Все це я роблю нормально, без страху. Мені здається, дуже важливо, щоб актор вів свою роль максимально повністю», – поділилася Дана Абизова.

Для актора Дмитра Ратомського, який зіграв Максима, зйомки другої частини мелодрами видалися емоційно нелегкими.

«Найскладніше було тримати себе – не піддатися написаному сценарію і не піти на відкриті конфлікти, відкриту любов, відкрите сприйняття. Потрібно було все переварювати глибоко в собі, а це складно… Так, часом були моменти, коли я зривався, але, на щастя, розумні режисери помічали і виправляли це», – розповів Дмитро Ратомський.

У фільмі також знялися Сергій Калантай, Сергій Радченко, Євгенія Муц, Ірина Мельник, Олександр Соколов, Вікторія Чепурна, Галина Кобзар-Слободюк, Ірина Новак, Федір Гуринець і інші.

Режисери-постановники – Антон Азаров і Олексій Єсаков. Оператори-постановники – Олексій Калін і Дмитро Баженов. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займалася компанія «АРТ Територія». Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Зйомки проходили в Києві і Київській області.

+