Всі кричать у трейлері третього сезону «Вбиваючи Єву»

У мережі набуває широкої популярності трейлер третього сезону британського серіалу «Вбиваючи Єву». Його прем’єра запланована на 12 квітня на каналах BBC America and AMC.

У новому відеоролику можна побачити поліцейську Єву і вбивцю-соціопатку Віланелль, а також інших персонажів. У серіалі продовжать досліджувати, чому виник незвичний зв’язок між двома жінками після шокуючого фіналу другого сезону.

«У третьому сезоні ведуча сценаристка Сюзанн Хіткот відправляє Єву, Вілланель і Каролін в місця, більш захоплюючі, незвичайні і дивовижні, ніж будь-коли. Наші фанати не мають бути розчаровані», – сказано в заяві президента AMC Networks Entertainment Group і AMC Studios Сари Барнетт.

В основу сюжету серіалу покладена серія романів Люка Дженнінгса «Кодове ім’я Вілланель».

Ключові ролі в стрічці виконали Сандра О (Єва Поластрі), Джоді Комер (Віланелль / Оксана Астанкова), а також Фіона Шоу, Кім Бодніа, Овен Макдоннел, Шон Ділейні, Кірбі Гавелло-Батист і інші.

Нагадаємо, у вересні минулого року другий сезон серіалу «Вбиваючи Єву» висувався на нагороду телеакадемії США «Еммі».

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явилися трейлери судової драми «Захищаючи Джейкоба» і сатиричного серіалу про імператрицю Катерину ІІ «Велика».

+