Вишиванка – це не просто сорочка, це щось дуже цінне, сокровенне, святе. Вишиванка – це символ, що береже наше коріння, нашу ідентичність. У нашій вишивці відбивається наш генетичний код. Тому таку популярність мають сімейні комплекті вишиванок. Ознайомитись з якими можна за посиланням https://vzhe-vzhe.com/param-sim-apos-yam/.

Вишиванка являє собою не лише одяг неймовірної краси, а й потужний оберіг, що оберігає хазяїна від зла. Сорочки прикрашались вишивкою так, щоб узори торкались до тіла. Візерунок можна зустріти на комірі, рукавах, подолі. Крій був спільним для всіх суспільних станів, різниця була в використаних матеріалах та оздобленні. Кожен ритуал мав свою особливу вишиванку. Першу вишиту сорочку дитина, для захисту від злих духів, отримувала саме від матері. І хоча сучасні мами не вишивають сорочки вручну, є готові комплекти для родини, які представлені на сайті https://vzhe-vzhe.com/param-sim-apos-yam/.

Вишиванка – це святиня, що береглась як скарб і передавалась від покоління до покоління, з роду в рід. Вона показує цілому світу що ти українець, це наш символ приналежності до нації. Це не просто сорочка, кожен візерунок має свій сенс і розповідає свою українську історію. Українська вишиванка завжди в моді, імениті дизайнери продовжують використовувати елементи української вишивки у своїх колекціях. Такий одяг завжди актуальний та доречний, як в буденному житті, так і на свята.

Парні та сімейні вишиванки

На сьогодні в Україні великий попит мають не тільки унікальні вишиванки, а й комплекти, розраховані на пари та сім’ї. Щоб бути на одній хвилі зі своєю другою половинкою, достатньо одягнутись в такий комплект. Такі речі зблизять двох людей, підкреслять вашу близькість.

Слід враховувати, що якщо речі представлені у комплекті, це не означає що вони мають бути повністю однакові. Фасон кожної моделі може бути трохи різним, що зможе підкреслити переваги фігури. Ще одне популярне дизайнерське рішення полягає в використані контрастних кольорів.

Крім наборів для законних та сімей, є також комплекти, які призначені для окремих членів родини. Наприклад стильні футболки з вишивкою для сина та батька. Або витонченні сукні, виконані в національному стилі для доньки та матері.

Всі вишиванки, як заведено з давніх часів, виробляють виключно з натуральних матеріалів. Частіше за все це бавовна та льон. Такі тканини мають багато переваг. Вони «дихають», являються приємними на дотик та стійкими до зношування. Особливо це стосується льняного одягу, який можна носити роками. Саме тому сорочки з цього матеріалу, раніше часто залишали своїм потомкам, як реліквію сім’ї.

Не зважаючи на те, що сьогодні представлено багато моделей, виконаних відповідно до всіх традицій, є й сучасні варіанти, які мають незвичні кольори, фасони та види вишивки.