Велике коло: серіал про навколосвітню подорож вийде онлайн восени

Восени на медіасервісі MEGOGO стартує ексклюзивна прем’єра 8-серійного проєкту «Велике коло». Це історія відомого українського мандрівника Артемія Суріна, який здійснив навколосвітню подорож за суворими канонами Британського Королівського географічного товариства.

Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув усі меридіани, усі часові пояси, двічі — екватор, три океани й понад 40 країн.

100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів — пересуваючись лише наземним і водним транспортом.

280 днів пригод і звершень, де з кожним кроком змінювався не лише світ навколо, а й сам герой. Шлях, який ледь не став фатальним, Артемій був засуджений в Ірані до страти, але все ж таки, завершився в рідному домі — точці старту й фінішу.

Цей серіал — відверта, захоплива і натхненна розповідь про всі перипетії навколосвітньої подорожі в наші дні.

Кожен континент — нова історія. Артемій Сурін спілкується із місцевими жителями, дізнається їх мрії та культурні особливості. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі, а сама подорож встановила 4 національних та 2 світових рекорди.

Велике коло
Велике коло

«Кожна серія не схожа на іншу. Тут і багатогранність Європи, і контраст північної Африки, і велич трьох океанів. Неймовірні враження подарувала автентичність Латинської Америки, а від зустрічі з Антарктидою просто перехоплює дух. Масштаб та природа Австралії й Нової Зеландії справді чарує. Азіатські країни вкрай змінюють мислення. Повертаючись до рідної України, наповнюють думки та усвідомлення побаченого. Але найголовнішим є те, що свою подорож та кожну хвилину цього проєкту я присвячую усім людям, які незважаючи ні на що, продовжують мріяти», – ділиться враженнями Артемій Сурін, мандрівник і автор серіалу.

Прем’єра очікується вже в жовтні. Серіал буде доступний передплатникам MEGOGO.

Над серіалом працювала команда кінокомпанії Prime Story Pictures. Вже згодом за мотивами проєкту Артемій Сурін презентує книгу «280 днів навколо світу», видавництва BookChef.

+