Велике коло: серіал про навколосвітню подорож без авіа перельотів вийде 28 жовтня

Вже у наступну середу, 28 жовтня, ексклюзивно на MEGOGO відбудеться прем’єра серіалу «Велике коло» виробництва кінокомпанії Prime Story Pictures про навколосвітню подорож відомого мандрівника Артемія Суріна. Нові серії з’являтимуться щотижня, загалом серіал матиме 8 епізодів.

Напередодні серіалу команда MEGOGO запустила подкаст власного виробництва «Велике коло», у якому Артемій Сурін розповідає про бюджет своєї подорожі, планування маршруту, дає поради тим, хто хоче повторити досвід мандрівника, та розповідає ще більше подробиць, які не увійшли до серіалу. Прослухати перші випуски подкасту можуть усі охочі у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO на смартфоні або у авто за наявності системи Android Auto чи Apple CarPlay. Як і всі подкасти MEGOGO, «Велике коло» безкоштовне для прослуховування.

Нагадаємо, серіал покаже історію Артемія Суріна, який здійснив свою дитячу мрію – навколосвітню подорож за суворими канонами Британського Королівського географічного товариства. 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів, пересуваючись лише наземним і водним транспортом. Експедиція Артемія отримала чимало небезпек: мандрівник був засуджений в Ірані за шпигунство, натрапляв на озброєні банди, був там, де відсутня цивілізація, розпал конфліктів та багато іншого. Артемій Сурін проведе глядачів через усі шість континентів та покаже ті куточки планети, у які важко потрапити.

Велике коло
Велике коло

«Мені пощастило встигнути побачити світ абсолютно відкритим. Вірю, що вже скоро така можливість буде в кожного. Глядачі серіалу дізнаються про культурні й релігійні особливості деяких країн, зможуть переконатися, що світ хоч і різний, але він – цілісний організм, де усі ми схожі один на одного. Кожен мешканець нашої неймовірної планети намагається бути щасливим, незважаючи на різні перешкоди на своєму шляху. Тож заздалегідь бажаю кожному гарного перегляду. І не забувайте мріяти», – розповів Артемій Сурін, мандрівник, автор серіалу.

Серіал «Велике коло» буде доступний користувачам передплат MEGOGO «ТБ і Кіно: Оптимальна» та «ТБ і Кіно: Максимальна».

Нещодавно за мотивами проєкту Артемія Суріна вийшла книга «280 днів навколо світу», видавництва BookChef. Менш ніж за два тижні книга стала бестселером і отримала багато схвальних відгуків. Другий том очікується на початку грудня.

+