Із 8 по 14 квітня триватиме «Тиждень українського кіно в Парижі». В його рамках буде представлене сучасне та класичне українське кіно, а також добірка кращих короткометражних фільмів 44-го кінофестивалю «Молодість».

Подія має на меті підняття іміджу України за кордоном, а також міжнародну промоцію українського кінематографу. В рамках програми будуть показані найяскравіші українські кінороботи 2014 року.
Дві з них присвячені Євромайдану, а саме повнометражний документальний фільм «Український аргумент» (режисер Сергій Маслобойщиков) та альманах 13 короткометражних фільмів студентів другого курсу КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого «Чорний зошит Майдану».
У програму ввійшли два повнометражні художні фільми – «Поводир» (режисер Олесь Санін) і «Брати. Остання сповідь» (режисер Вікторія Трофіменко).
Родзинка «Тижня українського кіно в Парижі» – покази відреставрованої української кінокласики: ігровий комедійний фільм «Шкурник» (1929, режисер Микола Шпиковський) та шедевр українського кіноавангарду «Навесні» (1929, режисер Михайло Кауфман), який люблять кіномани.
Одночасно з «Тижнем українського кіно» в місті кохання Парижі проходитиме перший мультидисциплінарний фестиваль сучасного українського мистецтва «Україна – вільна сцена».
Окрім кіно, гості та жителі французької столиці матимуть можливість відвідати перформанси та концерти театру ДАХ, гурту Dakh Daughters та композитора Валентина Сильвестрова. В рамках програми будуть представлені виставки вітчизняного мистецтва.
Місце проведення кінопоказів – Фільмотека Латинського кварталу.
Організатори події – Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» та Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».