У трейлері фільму «Екстаз» показали танці, що переходять в оргію

Кінокомпанія «А24» випустила трейлер до фільму «Екстаз». Режисером фільму виступив Гаспар Ное, який став скандально відомим після виходу картин «Незворотність» і «Вхід в порожнечу».

Як завжди, про новий кіно Ное кажуть задовго до прем’єри. Так було, наприклад, з «Любов’ю», його останньою прем’єрою – еротичним фільмом, знятим у 3D.

В черговий раз Гаспар Ное, який часто шукає акторів для свого кіно в паризьких нічних клубах, знімає кіно про юних і красивих. За сюжетом, 20 молодих танцюристів збираються на репетицію в приміщенні колишньої школи, де вони живуть і танцюють кілька днів.

На вечірці хтось потайки додає в чан з сангрією ЛСД, після чого в будинку починає відбуватися справжній хаос. Одну з головних ролей у фільмі грає танцівниця і модель Софія Бутелла – зірка картин «Вибухова блондинка» і «Kingsman”, а також героїня кліпів Мадонни, Ріанни і Джастіна Тімберлейка.

У новому фільмі Гаспара Ное багато сильних танцювальних сцен, які в якийсь момент просто переростають в дискотеку. В кадрі – зіркові професійні танцівники, а також танцюристи-аматори.

Прем’єра фільму відбулася в Каннах, де картина отримала престижну премію Art Cinema Award, головний приз в програмі «Двотижневик режисерів». Українська прем’єра картини відбулася на Одеському кінофорумі. В кінотеатрах «Екстаз» почнуть показувати з 11 жовтня.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...