Телеканал Showtime представив трейлер п’ятого сезону серіалу «Мільярди», який вийде 3 травня.
Новий сезон фінансової драми, де головні ролі грають Деміен Льюїс і Пол Джаматті, не збирається зменшувати оберти, обіцяючи черговий виток непримиренної боротьби за владу. Продовжують воювати один з одним бізнесмен Боббі Аксельрод (Льюїс) і федеральний прокурор Чак Роадс (Джаматті). Вони будуть змушені рахуватися з новими учасниками великої гри. У свою чергу дружина Чака психолог Венді в корені переоцінить свої відносини з оточенням, а фінансовий геній Тейлор буде намагатися захистити компанію Акса від наближення шторму.
У серіалі Брайана Коппельмана і Девіда Левіна також знімаються Меггі Сіфф, Тобі Леонард Мур, Девід Костабайл, Кондоль Рашад, Азія Кейт Діллон, Кленсі Браун, Джеффрі ДеМанн, Келлі Аукойн, Джуліанна Маргуліс, Корі Столл, Френк Грілло і Рік Хоффман.
Серіал «Мільярди» виходить на екрани з 2016 року. Кожен його сезон отримав високі оцінки глядачів і критиків. Наприклад, на IMDb стрічка зібрала 8,4 бала, а на Rotten Tomatoes шоу отримало 74% «свіжості».
Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери серіалу «Місіс Америка» про антифеміністку у виконанні Кейт Бланшетт, а також анімації «Душа» від студії Disney і Pixar.