Вийшов трейлер фільма Роя Андерссона «Про нескінченність»

Опубліковано український трейлер фільму «Про нескінченність» видатного шведського режисера Роя Андерссона. Прем’єру стрічки на українських екранах заплановано на 13 серпня, пише CutInsight.

Фільм представляє з себе роздуми про людське життя у всій його красі і жорстокості, пишноті і банальності. Ми блукаємо, як уві сні, м’яко слідуючи за нашою оповідачкою Шехерезадою. Цей фільм водночас як ода і плач про безкрай, калейдоскоп Нескінченної історії про вразливість існування.

Героями картини стали інформаційний менеджер, що втратив сором. Лідер думок, що живе в бункері і готується до свого зіркового часу. Пацієнт, який відмовляється від наркозу, щоби відчути біль у повній мірі. Мати, що прогулюється з коляскою і думає про свої проблеми з ногами. Людина, що відчуває свою відповідальність за весь світ. Священик, який втрачає віру, починаючи багато пити, та інші.

«Про нескінченність» завершує цикл фільмів, над яким Рой Андерссон працював майже 20 років. Раніше в рамках циклу він випустив «Пісні з другого поверху» (2000, приз журі на Каннському кінофестивалі), «Ти, що живеш!» (2007) і «Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття» (2014 року, «Золотий лев» – головна нагорода Венеціанського кінофестивалю).

Нова картина Андерсона була відзначена «Срібним левом» за найкращу режисерську роботу на минулорічному Венеційському кінофестивалі.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери жаховичка Let it Snow і трилеру Безжальний.

+