Путешествие хорошего пса

На каналі Movieclips Trailers в YouTube з’явився трейлер фільму «Подорож хорошого пса». Режисером картини стала Гейл Манкузо.

«Життя і мета собаки 2» стане продовженням першого фільму і отримає назву «Подорож хорошого пса». Перша частина історії вийшла в 2017 році. Зворушлива історія пса Бейлі та його людини мало кого залишила байдужим.

Доказом цього є наступний факт: стрічка заробила в світовому прокаті близько 200 млн. доларів при досить скромному бюджеті в 22 мільйони.

Перший фільм грунтується на романі Брюса Кемерона «Життя і мета собаки». Книга оповідає про собаку, яка має здатність перероджуватися після смерті.  Цікаво, що з кожним новим втіленням Бейлі все більше наближається до розуміння людини і її проблем.

Друга частина буде також заснована на книзі Брюса Кемерона. За сюжетом пес Бейл і живе щасливим життям на фермі в Мічигані свого «хлопчика» Ітана і його дружини Ханни.

У пса навіть з’являється новий приятель Сі Джей, внучка Ітана і Ханни. Він прив’язується до неї, але її мати вирішує відвести дівчинку в місто.

Бейлі вже не молодий і Ітан це розуміє, просить його в наступному житті знайти Сі Джей і стати її вірним другом і захисником.

Ролі виконали Денніс Куейд, Бетті Гілпін, Джош Гад, Марг Хельгенбергер, Кетрін Прескотт.

Прем’єра фільму призначена на 17 травня 2019 року.