У мережі з’явився трейлер фільму-катастрофи «Курськ»

Студія Люка Бессона EuropaCorp на своєму каналі на YouTube опублікувала трейлер фільму «Курськ», який розповість про загибель російського підводного човна.

Режисером картини виступив Томас Вінтерберг. Сценаристом фільму виступив Роберт Родат, відомий своїми роботами «Врятувати рядового Райана» і «Патріот». Ролі в ній виконали Колін Ферт, Леа Сейду та Маттіас Шонартс.

Фільм знятий за мотивами книги Роберта Мура «Час помирати». В основу картини лягли трагічні події загибелі російського підводного човна в 2000 році. За сюжетом, підводний човен К-141 «Курськ» знаходиться в Баренцевому морі, коли її вражають два постріли, в результаті чого гинуть 118 членів екіпажу. Аварія за кількістю загиблих стала другою в післявоєнній історії підводного флоту Росії.

Книга Мура була опублікована в 2002 році. У ній автор сценарію досліджує причини трагедії, а також задається питанням про те, чи можна було врятувати загиблих. У початковій версії сценарію фільму був присутній Володимир Путін, але потім студія вирішила вирізати його з картини.

Початок зйомок було заплановано на вересень 2016 року, однак терміни довелося перенести, тому що Міноборони РФ не давало дозволу на зйомки в Росії, який тривали б близько місяця.

Світова прем’єра «Курська» відбулася 6 вересня на міжнародному кінофестивалі в Торонто. 7 листопада «Курськ» вийде в широкий прокат.

+