У прокат виходить вишукана комедія «Афера доктора Нока»

Сподобатися всім, за винятком священика. Заробити на брехні, і щоби всі були щасливі. Одуматися, і завоювати кохану! Вишукана комедія з Омаром Сі виходить у прокат 2 листопада.

Просочений оптимізмом і людяністю фільм режисера Лоррейн Леві є вільною адаптацією відомої п’єси «Нок, або Чудеса медицини».

У головній ролі зірка комедійної драми «1 + 1» і перший темношкірий актор, який удостоївся найбільш почесної французької кінопремії «Сезар» – Омар Сі. Його герой розумний, чарівний і вкрай заповзятливий. У минулому спритний шахрай, Нок приймає рішення почати нове життя і осісти в затишному містечку на сході Франції. Освоївшись на новому місці, він прикидається досвідченим домашнім лікарем.

Будучи тонким психологом і красномовним майстром маніпуляції, Нок з легкістю придумує для кожного відповідний діагноз і винахідливий спосіб лікування. Заробивши авторитет, він з радістю рахує гроші і паралельно підшуковує ключик до серця місцевої красуні. Однак суспільне визнання провокує заздрість деяких жителів, в тому числі й тих, кому є що розповісти про неоднозначне минуле Нока.

+