У новому трейлері серіалу «Ходячі мерці» помре головний герой Рік

У мережі з’явився новий офіційний трейлер дев’ятого сезону культового серіалу «Ходячі мерці», в якому помре один з головних персонажів картини – Рік – у виконанні Ендрю Лінкольна.

Дев’ятий сезон стане останнім для актора Ендрю Лінкольна. В цілому він знімався в серіалі протягом десяти років.

У дев’ятому сезоні «Ходячих мерців» творці, в надії на поліпшення рейтингів, які значно знизилися за останні вісім років, запросили відразу кілька нових акторів. Чи вдасться авторам втілити задумане в реальність, можна буде особисто оцінити після виходу першої серії – в неділю, сьомого жовтня.

Сюжет дев’ятого сезону розповість про події, що сталися через 18 місяців після війни з Рятівниками і їх харизматичним і жорстоким лідером Неганом. Здобувши перемогу над ворожою громадою, Рик і інші зайняті створенням Олександрії, Хіллтопа та інших форпостів, намагаючись налагодити інфраструктуру, сільське господарство, транспортний зв’язок.

Але, як і стверджував Неган, прагнення Ріка до світу зовсім не так міцно, що останньому хотілося б, і, незважаючи на общинність, люди як і раніше схильні до конфліктів. Саме люди стають один одному головними ворогами, а зовсім не зомбі. Хоча мерці все ж становлять смертельну небезпеку.

+