У Києві покажуть кращий український короткий метр

5 жовтня о 19:00 на київському АртПРИЧАЛі (вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2) відбудеться перша КІНОСЕРЕДА, де пройде показ альманаху «Фестиваль Фестивалів». На показі будуть присутні його автори для обговорення кіно разом з глядачами. Альманах складається з наступних робіт:

«У Манчестері йшов дощ», реж. Валерія Кальченко та Антоніо Лукіч (премія «Золотий Дюк» за Найкращий український короткометражний фільм національного конкурсу ОМКФ-2016)

«Чоловіча робота», реж. Марина Степанська (премія «Золотий Дюк» за Найкращий український короткометражний фільм національного конкурсу ОМКФ-2015)

«Син», реж. Філіп Сотниченко (премія Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) за Найкращий український короткометражний фільм ОМКФ-2015; найкращий український фільм LISFF Wiz-Art 2016)

«Віддалік», реж. Катерина Горностай (тріумфатор усіх головних українських фестивалів)

Перші 15 відвідувачів отримають презенти-листівки від Сучасного Українського Кіно.

КІНОСЕРЕДА – це покази сучасного та актуального кіно, майстер-класи + живе спілкування з авторами, які роблять сьогоднішнє кіно в Україні.

Це місце, де кожен зможе знайти щось для себе: режисер свого актора, оператор свого режисера, а глядач своє кіно.

Ми будемо експериментувати з форматами, шукаючи нові форми взаємодії, читати сценарії ще не знятих фільмів, занурюватися у процес виробництва, зустрічатися з знавцями кіноіндустрії…

+