У Києві відкриється літня школа анімації

26-30 серпня в Києві діятиме літня школа анімаційного кіно від Фестивалю «Кіномедіа».

В її рамках досвідчені аніматори прочитають курси про основи драматургії, режисури та монтажу. Окрім того організатори обіцяють, що студенти школи отримають можливість завести цікаві знайомства.

Для участі у школі треба заповнити заявку. Прийом заявок триває до 1 серпня. Участь у школі безкоштовна. Прийом відкрито для всіх бажаючих, незалежно від віку і досвіду. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання.

«Якщо ви не Пікассо і не да Вінчі, але хочете навчитись робити анімацію, все одно подавайтесь: цікавий сюжет відволікає від неідеального малюнка. Якщо Ви Пікассо, але не маєте хорошої ідеї для анімації, все одно подавайтесь: ми поділимось із Вами найкращими сюжетами, які ми отримали на конкурс сценаріїв», – розповідають організатори.

За вимогою школи, мальований персонаж, зображення якого треба додати до заявки, має бути акулою. Герой повинен відображати ідею фільму (в одному кольорі чи в кількох, традиційна акула чи з атрибутами людини – вдягнена, в окулярах і т.д.).

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль, покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувся у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.

+