Встигнути до нового року: список обов’язкових справ

Дім – це місце, де ми проводимо найбільше часу. Тож він – немов продовження нас самих. І очищуючи його, в певній мірі і самі очищуємося.

Можна на один вечір стати італійцем і перед самим новим роком, за традицією, повикидати з вікна весь старий одяг, меблі, посуд тощо. Вважається, що чим більше старих речей викинеш – тим щасливішим буде прийдешній рік.

Кілька порад по очищенню дома, про які ви всі добре знаєте, які все ж варто іноді проговорювати:

Пройдіться по місцях, де ви звикли складати неактуальні речі (балкон, коморка, антресоль, куток на лоджії тощо) і перегляньте критичним оком все, що там накопичилося. Чи дійсно ваше життя стане неповноцінним, якщо ви відмовитеся хоча б від пари таких речей? А якщо від трьох-чотирьох?

Ми всі мріємо про ідеальне, красиве, заможне життя. Тож щоб наблизити мрію – відмовтеся від речей, які не відповідають їй. Віддайте непотрібне тим, кому це дійсно необхідно. Не забувайте про дитячі будинки, притулки для тварин, нужденних та інших.

Видаляємо непотрібні контакти в записних книжках і на телефонах. Відправляємо в корзину всіх, з ким життя вас скоріш за все більше не зведе.

Подібну чистку можна провести не тільки в шафах і коморах, але й на своїх комп’ютерах, гаджетах і в електронній пошті. Користь від цього буде не тільки вам, але й природі. Адже чим менше місця ваші дані займають на серверах – тим менше електрики потребується для їх обслуговування. А чим менше електрики ми споживаємо – тим менше викидів в атмосферу буде від електростанцій.

Якщо зробити хоч кілька цих порад, то наступний рік точно стане для вас хоч трошки легшим.

+