Український історичний серіал «Сага» вийшов на Amazon

Серіал «Сага» виробництва компанії «Три-Я-Да Продакшн» на замовлення телеканалу «Україна» став доступний на популярній міжнародній VOD-платформі Amazon Prime Video. Дистриб’ютором серіалу виступила «Медіа Група Україна».

12-серійна військова драма «Сага» розповідає історію сім’ї Козаків перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки разом з усією країною переживають біди і випробування, що дістаються на долю України, проходять через війни, голодомор, зміни політичного курсу… Вижити у цьому вирі допомагає міцний фундамент, на якому тримається сім’я: «Що б не траплялося навколо, ми — родина». Нерідко ця основа «сімейного кодексу» піддається випробуванням. Суперництво у коханні, різниця у світоглядах, малі й великі сутички — усього цього не вдається уникнути Козакам так само, як і мільйонам інших українських сімей. На що чекати Козакам у майбутньому? Чи зможуть вони зберегти свій унікальний світ, в якому є місце для сміху, сліз, самопожертви, зради і великої любові, яка вже століття оберігає і згуртовує родину?

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»: «Уже кілька років поспіль наша команда дистрибуції вибудовує системні відносини з Amazon. Вихід костюмованої військової драми з національним колоритом на міжнародній платформі свідчить про те, що якісні та глибокі проєкти можуть бути цікавими і зрозумілими глядачам у всьому світі».

Лучшие сериалы в истории

Турецкие сериалы 2020: 10 лучших фильмов

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Ігор Волков, продюсер «Три-Я-Да Продакшн»: «Найбільші стримінгові компанії цікавляться лише якісними серіалами, які за змістом і сенсами можна назвати інтернаціональними. Для нашої компанії вихід серіалу на Amazon — це насамперед репутаційний бенефіт. Сам факт, що “Сага” є на Amazon Prime, свідчить як про рейтинг серіалу, так і про наші можливості виробника. Та головно — це ще один крок до популяризації українського серіального контенту за межами України».

Нагадаємо, що у грудні 2020 року права на адаптацію 12-серійної стрічки «Сага» були продані польській групі Polcast.

+