Український серіал «Кріпосна» покажуть в Іспанії

Костюмована драма «Кріпосна» стала першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал. Прем’єра серіалу відбудеться влітку цього року на каналі Divinity. Раніше на іспанському каналі E-Energy відбувся успішний показ детективного серіалу «Нюхач».

Divinity є одним з каналів телекомунікаційної компанії Mediaset España, яка своєю чергою є дочірньою компанією найбільшого італійського бродкастера Mediaset.

«Ми дуже раді, що багатосерійна українська костюмована драма захоплює глядачів у всьому світі, адже це досить складний жанр. Приємно доводити, що популярністю тішаться вітчизняні проєкти самих різних форматів. Сподіваємося, що іспанські глядачі також високо оцінять «Кріпосну» і стежитимуть за складною долею головної героїні так само пильно, як глядачі України чи Польщі», – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution.

Кріпосна
Кріпосна

Прем’єра першого сезону «Кріпосної» відбулася навесні 2019 року в Україні на каналі СТБ. Серіал надзвичайно сподобався глядачам, він установив відразу декілька рекордів за часткою, ставши найкращим серіалом березня серед українських телеканалів за останні 6 років.

Далі естафету перейняла Польща, де завдяки величезній популярності було продемонстровано два сезони серіалу поспіль на TVP1. Проєкт отримав тисячі фанатів та рекордні показники переглядів. «Кріпосна» стала найкращим серіалом місяця в Польщі, а канал очолив топ рейтингів.

Серіал уже побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ «Кріпосної» також були продані до Японії (A.K Compamy), Чехії (Prima TV), Словаччини, Угорщини, Болгарії (BNT), Латвії, Естонії, Грузії, територіях Латинської Америки та країн колишньої Югославії. Крім того, «Кріпосну» розміщено на найпопулярнішому VOD-сервісі Amazon Prime, де його можуть подивитися глядачі з території Північної Америки.

Кріпосна
Кріпосна

Довідка

Синопсис: Катерина красива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як справжня панянка. Але для всього світу вона — лише чужа власність, кріпачка найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського. У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватися від переслідувань маніяка і знову тікати від того, хто хоче отримати її більше всього на світі. Який детектив чекає Катерину в кінці такого страшного і виснажливого шляху до свободи?

У головних ролях: Катерина Ковальчук, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олеся Жураковська, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Михайло Гаврилов, Юлія Ауг, Марк Дробот, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Інна Рощина та інші.

Режисери: Максим Литвинов, Фелікс Герчиков.

Оператори: Олексій Ламах, Сергій Ревуцький.

Продюсери: Наталія Нікіфорова, Андрій Ризванюк

Креативний продюсер: Тала Прістаєцька

Автори сценарію: Ольга Кржечевська, Тала Прістаєцька, Вікторія Аджаві, Валентина Шевяхова, Світлана Цивінська, Анатолій Руденко, Емін Бекір-Заде, Альбіна Ільченко, Ірина Піменова

Художники-постановники: Олександр Батенєв, Олеся Трофименко

Художники по костюмах: Дмитро Курята, Антоніна Белінська, Дар’я Поштенко.

Художник по гриму: Ліліана Хома.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...