Українська студія покаже свої проекти на фестивалі в Таллінні

FILM.UA Group представляє власні проєкти на одному з найбільших кінофестивалів Північної Європи PÖFF у Таллінні. 

13-29 листопада у Таллінні проходить Black Nights Film Festival (aka PÖFF – Pimedate Ööde Filmifestival). Це один з найбільших у Північній Європі кінофестивалів та єдиний в регіоні, акредитований FIAPF – Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів.

13 листопада у рамках фестивалю вже відбувся скринінг сімейної саги «І будуть люди», який бере участь у спеціальній програмі TV BEATS, присвяченій телепроєктам. Спеціально для фестивалю креативна продюсерка Олеся Лук’яненко записала відеозвернення та представила серіал. Сага доступна для онлайн-скринінгу до 2 грудня на онлайн-платформі фестивалю..

«І будуть люди» – це 12-серійна сімейна сага за романом Анатолія Дімарова, створена студією FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, прем’єра якої відбулася на телеканалі СТБ восени цього року. Дія фільму відбувається на Полтавщині на початку ХХ століття, і її герої переживають усі буремні події цих часів – Першу світову війну, революцію, розкуркулення, Голодомор, обираючи свої шляхи та захищаючи свою правду. Серіал підіймає теми національної ідентифікації, розуміння себе і своєї історії, загрози пропаганди та інші, важливі не лише для України, і є прикладом глокального контенту, коли на прикладі локальної історії говориться про глобальні речі.

Під час фестивалю, 23-27 листопада, також відбувається велика індустрійна подія – Industry@Tallinn & Baltic Event, маркет ко-продукції Балтійських країн. Зазвичай головна мета івенту – об’єднувати світових продюсерів та потенційних ко-продукційних партнерів країн Балтії. Але цього року, через глобальні зміни, перехід індустрії великою мірою в онлайн та нові точки дотику кінопродукції з аудиторіями поза межами своїх регіонів, головною метою події став обмін досвідом між країнами як гравцями глобального ринку в нових умовах. І одним з хайлайтів івенту (нарівні з кейсом проєкту “Stranger Things” від Netflix) стане кейс студії FILM.UA.

27 листопада в онлайн-форматі відбудеться панельна дискусія UKRAINE FOCUS: FILM.UA у рамках TV BEATS Forum. Групу на ній представлятимуть продюсерки Катерина Вишневська та Олеся Лук’яненко. Вони розповідатимуть про досвід та стратегію студії на прикладі першого українського нуарного детективу «Схованки», саги «І будуть люди», анімаційного серіалу для дорослих «Академія Храбна», а також про нові міжнародні ко-продукції.

Катерина Вишневська коментує:

«Нам дуже приємно отримати запрошення на цей івент, адже це підтвердження того, що наша стратегія себе виправдовує. У нас багато спільного з країнами Балтії: перед усіма нами стоїть як завдання виробництва комерційно успішного контенту з міжнародним потенціалом в умовах обмеженої місткості локального ринку (про що ми розповімо на прикладі «Схованок»), так і важлива мета зберегти при цьому себе (сага «І будуть люди» торкається важливої теми національної самоідентифікації). Також нам усім хочеться творити більше та краще, тому й поговоримо ще про наш досвід ко-продукції з іншими країнами («Академія Храбна» – з Ісландією, «Коза Ностра» – з Італією»).  

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...