Український мультфільм «Муніме» отримав тизер

Це історія про фантазійну подорож хлопчика Муніме і дитяче вміння сприймати реальність казково, яку дорослі з часом втрачають.

Муніме прокидається зранку і намагається розбудити своїх батьків. У цю мить увагу малого бешкетника привертає Сонячний Зайчик, і хлопчик вирішує його наздогнати. Так починається надзвичайна подорож Муніме квартирою з джунглями з кімнатних рослин, живим динозавром із іграшкового конструктора, каструлями-сумо та рибою-пральною машиною.

60 знімальних днів команда працювала над створенням цього 8-ми хвилинного  анімаційного мультфільму у техніці покадрової анімації. Покадрова анімація відрізняється від комп’ютерної тим, що для однієї секунди створюється 24 окремих кадри, в кожному з яких необхідно фізично змінити положення тіла персонажа, його вираз обличчя та положення і стан всіх предметів, які оточують його та з якими він взаємодіє.

Режисер мультфільму Тіна AJ: – «Зараз мультфільм «Муніме» на стадії постпродакшену. Студія Mountain Bear Production працює над замалюванням рігів, прорізанням фону. Паралельно були створені фони і дофотографовуються деталі, які потрібні для композитингу. Створення тизеру стало надзвичайним моментом, адже ми вперше побачили як буде відбуватись взаємодія реального персонажа та декорацій з намальованими і анімованами фонами. І це справжня магія.».

Спірежисер та аніматор мультфільму Andrew AJ, розповів що мультфільм планують завершити вже цього року, – “Основну частину мультфільму зняли в техніці лялькової покадрової анімації. У павільйоні побудували масивні декорації. Кастомна Motion Control система зробила живий рух камери. Фантазійний світ змоделювали з допомогою 3D та технологій з Game індустрії. Попереду ще великий етап зі створення емоцій Муніме, для якого буде використана класична мальована анімація. Запис звуків і музики. А на Муніме чекає фестивальне життя. Релізи у кінотеатрах і відео онлайн платформах. Переговори з Netflix i Amazon Prime про створення мультсеріалу. Плани у команди Наполеонівські. Бо мріяти – це не по-дитячому, а круто!”

Муніме
Муніме

Продюсер проекту Олександра Костіна додає, що перш за все важливо забезпечити проєкту фестивальний реліз та участь у вітчизняних та міжнародних анімаційних фестивалях. «Після завершення фестивальної дистрибуції плануємо здійснювати показ «Муніме» перед демонстрацією повнометражних анімаційних та сімейних ігрових фільмів. Окрім релізу мультфільму планується створення дитячої книги, а також створення іграшок із персонажами мультфільму. Та головною метою для нас є створення анімаційного серіалу на базі цієї історії”.

Виробництвом мультфільму займалась анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production.

+