Кейдж и Дефо. Человек человеку волк

Українські фахівці з дизайну та комп’ютерної графіки залучалися до створення фільму Пола Шредера «Людина людині вовк» (Dog Eat Dog). Про це виданню CUT повідомили в компанії Terminal FX.

Наразі картина бере участь у паралельній програмі Каннського кінофестивалю «Двотижневик режисерів».

Головні ролі в стрічці «Людина людині вовк» виконали Ніколас Кейдж і Віллем Дефо.

Картина розповідає про трьох колишніх зеків, що вийшли на волю і намагаються пристосуватися до життя серед звичайних людей. Та їх внутрішні демони не дозволяють їм адаптуватися і стають причиною безлічі безглуздих ситуацій, в які вони потрапляють. Зрештою, трійця починає планувати нову справу, що, як їм здається, може стати «ідеальним злочином».

В основу сценарію покладено однойменний роман письменника-провокатора Едварда Банкера. За своє життя він написав сім романів, зіграв в трьох десятках фільмів (серед яких «Скажені пси» Тарантіно) і 18 років провів за гратами.

Фільми Пола Шредера неодноразово брали участь у конкурсах найпрестижніших кінофестивалів і номінувалися на авторитетні премії. Наприклад, за свої сценарії до фільмів Скорсезе «Таксист» і «Скажений бик» він двічі номінувався на «Золотий глобус».