Укоротити волосся: 30 прикладів вдалих коротких стрижок

Сьогодні коротка стрижка – це не тільки практичний, а й дуже стильний варіант жіночої зачіски. Більшість представниць прекрасної статі, втомившись від довгого сплутаного і січеного волосся, з радістю прощаються з ними. Адже це одне з найкращих рішень не лише змінити свій образ, а й позбутися ушкоджень довжиною в ціле життя.

Саме цим і займається Крістіна Кацабіна. Роблячи своїм клієнтам короткі стрижки, майстер неймовірно перетворює і допомагає жінкам знову відчути себе красивими. Талановитий стиліст не просто обрізає волосся. Вона доводить, що жіноча краса набагато вища за стереотипи, встановлені сучасним суспільством, а довжина волосся – це ще не показник.

Христина обов’язково фотографує жінок до та після перетворень. Таким чином, вона прагне наочно показати, що стрижка здатна значно освіжити образ. Причому кардинальних змін можна досягти за лічені хвилини.

Зібравши найкращі роботи стиліста, ми вирішили допомогти тим, хто замислюється, чи варто ризикнути і вдатися до трансформації. Скоріше дивіться нашу добірку 30 жінок, які легко і просто розпрощалися зі своїм волоссям.

Говорячи про жінок, Крістіна заявила, що після 30 років багато хто забув про натхнення. Вони працюють у сферах, які їм не подобаються і не хочуть рухатися вперед. Так сталося зі стилістом. Перш ніж стати перукарем, майстер працювала викладачем іспанської мови, перекладачем та навіть хореографом. Але в якийсь момент вона втратила мотивацію до розвитку та вдосконалення своїх професійних навичок.

Перукар помітила, що якби вона стала мамою, то неодмінно сиділа б у декретній відпустці і займалася вихованням дітей. Але зараз весь вільний час стиліст витрачає на себе та власну реалізацію. Христині подобається оцінювати себе реалістично. Адже саме знання того, що по-справжньому важливе для майстра, допомогло зробити кроки у правильному напрямку.

Стиліст повідомила, що й раніше замислювалася про професію перукаря. Адже в ній є всі вимоги, важливі для Христини:

  • творчість, стиль та краса;
  • робота з людьми та для людей;
  • гідна оплата праці;
  • свобода (перукарем можна працювати скрізь – навіть на Місяці);
  • постійне вдосконалення навичок;
  • кінцевий результат роботи (він очевидний);
  • можливість управління процесом від початку та до кінця;
  • участь у роботі обох рук та голови.

Поставивши галочку на кожному з цих пунктів, Христина миттєво вирішила. Результати праць майстра можна побачити на фотографіях до та після трансформації клієнтів.

Говорячи про короткі стрижки, стиліст зазначає, що це було кохання з першого погляду. Насамперед вона закохалася у власне перетворення. Адже у Христини раніше теж були довгі локони. Головне, що її вразило, – зміни відбулися не лише у зовнішності. То була внутрішня трансформація. Перукарка стала почуватися набагато щасливіше.

Коли Христина почала працювати стилістом, дедалі більше клієнтів просило її про короткі стрижки. Роблячи такі зачіски, вона побачила справжнісіньке перетворення. Зрештою перукарка закохалася в цей процес, який допоміг їй побачити людей по-іншому. Головна проблема полягала в тому, щоб підібрати кожному таку стрижку, яка відображала б переваги, індивідуальність та харизму людини.

+