Дивне у звичайному: неймовірні знімки продавців Ханое

Фотографи – люди, здатні по-особливому бачити світ навколо. А закохані у свою справу майстри можуть перетворювати звичайне на приголомшливі образи. Ось і Лоєс Хеєрінк вдалося досягти приголомшливих результатів. Дівчина зробила серію незвичайних знімків. Справа в тому, що фотограф багато років жила у В’єтнамі та всерйоз захопилася вуличними торговцями Ханое.

Звичайний день продавців починається в той час, коли багато хто спокійно спить у своїх теплих ліжках і бачить райдужні сни. Прокидаючись о 4-й годині ранку, торговці – найчастіше жінки-мігранти – до країв завантажують свої велосипеди свіжими запашними квітами та соковитими стиглими фруктами. Вони справжні трудяги! Щоб дістатися місць торгівлі, робітники покірно перевозять свою поклажу, долаючи досить довгий шлях (за кілька кілометрів). Лоєс була така вражена видовищем, що відкрилася їй з висоти, що відразу почала фотографувати. Знімки вийшли яскравими та природними.

Це стало можливим завдяки тому, як дівчина фотографувала. Красу Лоес прагнула сфотографувати досить унікальним способом. Розташувавшись у різних точках навколо Ханое – то на одному мосту, то на іншому – фотограф терпляче чекала моменту появи торговців. Поки ті розмірено проходили повз, нічого не підозрюючи про свого постійного спостерігача, дівчина таємно фотографувала продавців.

Лоєс справедливо зауважила, що будь-яка робота потребує терпіння. Фотограф розповіла, як одного разу на одному з мостів їй довелося просидіти цілих 5 годин! Ніхто не з’являвся, але дівчина продовжувала чекати.

Хеєрік пояснює, що ця кампанія започаткувала її захоплення жінками-торговцями, які перевозили свої речі. Найцікавіше, що робітники навіть не уявляють, як чудово виглядають їхні навантажені велосипеди з висоти, і щодня вони самі створюють маленькі витвори мистецтва.

Мрія дівчини – розширити проект до 100 зображень та опублікувати книгу, присвячену красі цих по-справжньому працьовитих людей. Лоєс сподівається, що kickstarter.com допоможе їй зібрати кошти для нової поїздки до В’єтнаму, де вона обов’язково поговорить із робітниками та зробить нові зображення, які допоможуть фотографу завершити свою знамениту публікацію.

Лоєс не прагне заробити гроші. Вона просто мріє здійснити мрію, а також поділитися зі світом яскравістю та чарами, які втілюють продавці.

+