«Tviй серіал»: новий проект каналу «Україна» і Media Resources Management

Телеканал «Україна» і медіаконсалтингова компанія Media Resources Management об’єднують зусилля для розвитку українського телесеріального виробництва і запускають спільний проект «Тviй серіал». Протягом року відбудеться лінійка важливих і актуальних для галузі заходів. Перші плоди співпраці будуть представлені вже цього літа на сьомому Одеському Міжнародному Кінофестивалі.

«Телеканали вже більше року працюють в умовах законодавчих обмежень на контент, у зв’язку з чим телегрупи намагаються заповнити прогалини в програмній сітці власним продуктом. Канал «Україна» одним із перших почав розвивати власне виробництво і сьогодні для нас це залишається пріоритетним завданням. У період 2014-2015 років ми змогли збільшити обсяг виробництва з 31 до 47%, а в 2016 плануємо досягти показника – 57%.

У телеканала є достатня експертиза і професійна команда в області виробництва, а у MRM унікальний досвід консолідації представників галузі та розвитку ринку. Для того, щоб створювати ще більше контенту, необхідно підтримувати людей, які мають безпосереднє відношення до розвитку кіноіндустрії в Україні. Тому об’єднання спільних зусиль із компанією MRM буде довготривалою і плідною», – коментує директор зі стратегічного маркетингу «Медіа Групи Україна» Ольга Захарова.
В результаті спільної роботи каналу «Україна» і компанії MRM, а також у партнерстві з FILM.UA Group, на Одеському кінофестивалі буде вперше представлена програма прем’єрних показів європейських і українських багатосерійних телевізійних драм «Серіали!».

«Пріоритетним завданням компанії MRM є розвиток національного ринку медіа, а виробництво контенту, в свою чергу, за визначенням, є наріжним каменем індустрії. Ми постійно працюємо в цьому напрямку, в тому числі організовуючи заходи, які нададуть нашому ринку інструменти і рецепти для розвитку в правильному напрямку. Підтримка провідних гравців ринку вкрай важлива для нас і нашої справи. Ми впевнені, що об’єднавши зусилля з телеканалом «Україна» зможемо зробити вагомий внесок в розвиток індустрії виробництва серіалів в нашій країні », – коментує Вікторія Ярмощук, директор компанії Media Resources Management.

Також, у рамках проекту «tviй серіал» заплановано низку заходів на міжнародному медіафорумі KIEV MEDIA WEEK (19-23 вересня), зокрема, на KIEV CoProduction Meetings 2016. Телеканал «Україна» виступить офіційним партнером KIEV CoProduction Meetings 2016, надавши підтримку переможцю пітчингу, який відбудеться в рамках форуму. KIEV CoProduction Meetings – це бізнес-майданчик для продюсерів, які шукають партнерів для реалізації телевізійних проектів (серіалів, телевізійних фільмів, шоу), в програму якого входить пітчинг проектів з різних країн, розбір кейсів міжнародної копродукції, а також індивідуальні зустрічі продюсерів України і Європи.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....