Триває кастинг для фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за повістю Кузьми Скрябіна

Кінокомпанія Star Media продовжує пошуки талановитих акторів на ролі у повнометражному фільмі «Я, «Побєда» і Берлін», в основу якого покладено однойменну повість музиканта Кузьми Скрябіна. Зйомки стрічки стартуватимуть наприкінці весни 2020 року. А вихід картини на широкі екрани запланований на грудень цього року.

Кастинг на головну роль у фільмі триватиме до кінця лютого 2020 року.

Вимоги до акторів:

  • Вік: 18-25 років (за сюжетом головному героєві 20 років)
  • Зріст: 175-198 см (будь-яка статура)
  • Вміння: гра на музичних інструментах і гарні вокальні дані

Для першого етапу кастингу кандидати мають підготувати відеозаписи, в яких буде їх візитівка українською мовою, а також запис співу і гри на музичних інструментах. Відео має бути викладене на YouТube або Vimeo.

Заявки на кастинг треба лишати виключно на сторінці сайту dzygamdb.com, що є базою даних українського кіно. Саме на цьому ресурсі згодом буде оголошено про подальший кастинг акторів на другорядні ролі у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін».

«Ми не намагаємось відшукати актора, який буде схожим на Кузьму зовні. Схожість світогляду, гумор, поведінка головного героя є пріоритетними в порівнянні з портретною схожістю. Ми розуміємо, що роблячи акцент на зовнішній схожості, можна втратити зміст. А для нас важливо, щоб саме за своїм внутрішнім світорозумінням актор відповідав прототипу Кузьми», – коментує продюсер фільму Олексій Терентьєв.

Фільмування стрічки проходитиме у Києві, Львові та Берліні. Разом із українськими акторами у стрічці зніматимуться і їх німецькі колеги. А саундтреками для картини стануть пісні Скрябіна, у виконанні як самого легендарного музиканта, так і сучасних артистів.

Синопсис:

В основу сюжету покладено реальні історії з життя Кузьми Скрябіна, що розгорталися на початку 90-х. Молодий музикант купує старий автомобіль «Побєда». Хлопець відправляється на автівці до Берліну, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». Діставшись до німецької столиці, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до Берліну сповнена шаленими і, разом із тим, кумедними пригодами.

Довідка

Жанр: пригодницька комедія

Режисер: Ольга Ряшина

Продюсери: Влад Ряшин, Артем Доллежаль, Олексій Терентьєв

Оператор: Дмитро Недря

Виробництво: кінокомпанія Star Media за підтримки Держкіно

Прем’єра: грудень 2020

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....