Антон Птушкин
Антон Птушкин

Уже цієї неділі о 10.45 в ефірі каналу «1+1» стартує другий сезон програми про подорожі «Великі випуски з Антоном Птушкіним». У першій серії нового сезону тревел-документаліст Антон Птушкін вирушить у тривалу подорож Європою на автомобілі і покаже відразу 7 країн в одному випуску.

Антон Птушкін – фанат автомобільних подорожей, який проїхав на автомобілі десятки країн.

«Автомобільні подорожі – це круто, тому що є можливість самому вибирати маршрут, заїжджати в місця, в яких ти б навряд чи побував. І проїхати за одну поїздку відразу кілька країн. Ти можеш прокинутися в Румунії, а заснути в Болгарії, поснідати в Албанії, а пообідати в Чорногорії, зустрічати світанки і заходи сонця в абсолютно різних локаціях», – розповідає Антон перед початком подорожі в своєму випуску.

Під час своєї незвичайної пригоди на автомобілі Антон проїде 5 тисяч кілометрів і покаже 7 європейських країн, в кожній з яких порекомендує глядачам найцікавіші місця для відвідування.

Топ-5 найбільш вражаючих місць в Європі – за рекомендацією Антона Птушкіна

Найкрасивіша дорога Трансфагараш

Багато туристів приїжджають до Румунії для того, щоб подивитися на десятки місцевих старовинних замків. Але під час своєї автоподорожі Румунією Антон Птушкін покаже ще одне неймовірне красиве місце – Трансфагараш. Це траса, яка проходить через румунські Карпати, і яку вважають найкрасивішою дорогою Європи.

Бузлуджа – «НЛО» Болгарії

Найстаріша європейська країна Болгарія знаменита своїм чорноморським узбережжям. Але тут є й інше, в своєму роді унікальне місце в самому центрі країни – незвичайний пам’ятник Бузлуджа, прозваний в народі болгарським НЛО. Його будували в кращих традиціях епохи соціалізму за рахунок пожертвувань болгар. Антон Птушкін заїде на автомобілі в це безлюдне місце і покаже, як сьогодні виглядає знаковий пам’ятник, на який свого часу з’їжджалися подивитися всі жителі країни.

Крушево – найвисокогірніше місто Македонії

Після Болгарії Антон Птушкін поїде дивитися на мальовничі місця Північної Македонії. Орім популярних туристичних локацій і столиці мандрівник покаже й інші маловідомі місця. Однією з таких нетуристичних локацій стане місто Крушево, яке розташоване на висоті в 1350 метрів над рівнем моря. Крушево вважається найвисокогірнішим містом на території Македонії, з найчистішим повітрям, вузькими вулицями і практично з повною відсутністю туристів.

Албания
Албания

Місто тисячі вікон в Албанії

Країною-відкриттям під час подорожі для Антона Птушкіна стане Албанія. Хоча вона і не користується великим попитом серед туристів, тут також є курортні міста, пляжний відпочинок і гарні дороги вздовж узбережжя. Крім того, мандрівник заїде в невелике поселення Берат, яке в народі прозвали як місто тисячі вікон. Антон не тільки розповість, чому поселення отримало таку славу, а й дійсно покаже всі вікна з висоти пташиного польоту.

Морські пейзажі Чорногорії

За словами Антона Птушкіна, в Чорногорію варто їхати заради неймовірних морських пейзажів. Тут мандрівник покаже стародавнє місто-фортецю на березі затоки Котор, невеликий острів з купою готелів, в яких відпочивали Мерилін Монро, Клаудія Шиффер і Сильвестр Сталлоне, а також проїдеться на авто по гірському серпантину.