ТОП-10 електромобілів на сьогоднішній день

Незважаючи на те, що маркування сучасних електромобілів залишає бажати кращого, моменту споживання палива ДВЗ приділяється зовсім мало часу. У той же час варто відзначити, що енергоефективність електромобіля здатна значно позначитися на життєздатності будь-якого транспортного засобу. Подібне ТЗ можна рекомендувати в тому випадку, якщо споживання становить не більше 15 кВтг на 100 км або 20 кВтг на 100 км для більших електромобілів. Останні, звичайно, споживають електроенергії набагато більше. При цьому можна навіть скласти своєрідний рейтинг найефективніших електромобілів, які можна придбати за кордоном зараз. Подібні цифри здатні змінюватись в залежності від певних причин, до яких належать технічні характеристики транспортного засобу, розмір коліс або цикл випробувань. База таких електромобілів постійно розширюється в залежності від різних причин. Якщо розглядати базу даних електромобілів, це виявляться всім звичні європейські компанії, здатні в індивідуальному порядку тестувати всі електромобілі. Можна виділити, звичайно, перелік найкращих транспортних засобів, який, природно, зміниться протягом найближчих кількох років. На сьогоднішній день найкращі електромобілі виглядають саме так.

Tesla Model 3 RWD

Незважаючи на те, що даний бренд вважається донині одним із новаторських, ефективність він зумів довести до ступеня образотворчого мистецтва. Достатньо розглянути задньопривідну версію для того, щоб визначити, що найефективніше з усього модельного ряду американського бренду із заявленим пробігом.

 

Hyundai Ioniq 6 Long Range RWD

Вважається найбільш економічним, оскільки він доклав чимало підсилювачів, щоб демонструвати максимальну ефективність роботи від акумулятора. Аеродинамічний дизайн у поєднанні з одним двигуном на задньому приводі не дозволяє забезпечити найбільшу ефективність усієї лінійки при порівняно невеликій потужності та незначному силовому агрегаті.

Hyundai Kona Electric

На сьогоднішній день цей автомобіль є одним із лідерів, підтвердженням є дві його моделі. Вони демонструють виняткові показники ефективності та пропонують виключно економічне використання енергії за привабливими розцінками. Сьогодні Hyundai пропонується у двох розмірах акумуляторів.

Кращі електромобілі

Fiat 500e

Незважаючи на те, що спочатку цей транспортний засіб постачався в очікуваній базі, сучасні випробування показали, що електромобіль може бути більш ефективним і в потужному моторі.

підбір електромобілів

Mini Cooper SE

Незважаючи на те, що запас ходу батареї цього транспортного засобу досить обмежений, саме його використовують для того, щоб забезпечити ефективну економію енергії. Mini Cooper SE дещо більше за розміром аналогічного Фіату, проте легкість люка та незначна електрична трансмісія говорять самі за себе.

Nissan Leaf 40 кВтг

Даний модельний ряд відомий як один з поширених електромобілів, що стали популярними в Австралії. Досі потужність його є найбільш ефективною.

електромобілі 2023

Tesla Model S

Ще один варіант у двомоторному виконанні, що є вагомим конкурентом зі своїми суперниками. У повній специфікації такий транспортний засіб спрямовано підвищену продуктивність.

Tesla Model Y RWD

Ще одна австралійська версія Тесла, що відрізняється підвищеною ефективністю. При цьому вона не виходить за рамки, якими обмежені попередні версії, тому що мають більш низькі характеристики при аналогічних двигунах.

Cupra Born

Цей хетчбек має право на існування та виглядає як ефективний міський транспорт. Що можна зробити для цього авто, так це придбати на нього значний акумулятор на 82 кВтч.

Kia Niro EV

Гібрид із замкнутим контуром, який ще нещодавно був недостатньо поширений на ринку. Сьогодні ж така версія з модулем, що підключається, замінилася на модель, оснащену фейс-ліфтингом.

Автомобілі зі США, Європи та Канади: що вибрати?

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...