Тінь зірки: акторка серіалу Катерина Кузнєцова розповіла, як перетерпіти безробіття

На телеканалі «Україна» стартувала прем’єра 20-серійної картини «Тінь зірки» з акторкою Катериною Кузнєцовою в головній ролі. Вона грає поп-співачку Ренату Мартін, за видимістю успішного життя якої приховані особисті переживання. Популярна акторка розповіла і про свої переживання, зокрема про період, коли у неї зовсім не було пропозицій роботи.

У свої 33 Катерина Кузнєцова вже знялась у майже п’яти десятках картин, серед яких у неї було багато головних ролей. Втім, зізнається акторка, у неї в житті були періоди, коли телефон мовчав і пропозицій знятись у кіно не було. Найдовшою була 6-місячна перерва, проте Катя не мучила себе сумнівами про правильність вибору акторської професії.

«Перші два місяці проходили дуже навіть добре – я багато подорожувала, але потім мене ця ситуація якось починала напружувати. Я не бачила горизонту, якихось затверджених проєктів не було, через це переживала. Але в мене ніколи не було бажання піти з професії. Справді – я ніколи не опускала руки. Були думки, що, можливо, я не талановита, недостатньо обдарована, займаю чиєсь місце. Але щоб категорично йти – ні», – розповідає Катерина Кузнєцова.

За словами артистки, вона дуже любить свою професію, довго прагнула до реалізації в ній. Тому в такому питанні вона абсолютно не радикально налаштована.

Катерина Кузнєцова
Катерина Кузнєцова

«Просто чисто по-філософськи я розуміла, що у кожного актора бувають періоди, коли телефон мовчить, про нього забувають. До цього теж треба ставитися з повагою. Це повинно в тобі спонукати думку, що зараз є час зайнятися собою, своїми навичками, які ти не розвивав. Займися спортом, почитай літературу, помандруй, приділи час близьким. До таких пауз не потрібно ставитися дуже болісно. Потрібно їх прийняти, виправдати і винести корисний урок, щоб потім увійти в зйомки з оновленими, чистими і добрими помислами», – зазначила акторка серіалу «Тінь зірки» на каналі «Україна».

Як повідомлялося раніше, картина «Тінь зірки» розповідає про поп-діву Ренату Мартін. Несподівано вбивають її фанатку, яка скопіювала образ зірки. Відтоді Рената розуміє, що у неї немає жодної близької людини, яка здатна її захистити.

Виробництвом серіалу займалась компанія «Українська Продакшн Студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2019 році.

+