«Сторожову заставу» номіновано на FICCI BAF Awards

Фільм українського виробництва «Сторожова застава», прем’єра якого відбулася в жовтні минулого року, став номінантом конкурсу FICCI BAF Awards в Індії.

Фільм розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад.

На землях Київської Русі, Вітько знайомиться із легендарними воїнами юним Олешком, могутнім Ільком та суворим Добринею. Він дізнається, що на Русь наближається страшна небезпека, а щоб повернутися додому, хлопцю доведеться вийти на бій з половецькою нечистю, побороти власні страхи та проявити справжню хоробрість. А ще навчити легендарних богатирів сучасному сленгу.

За створення візуальних ефектів до пригодницького фентезі відповідала компанія Postmodern, яка тепер нормінована в категорії VFX Film (International). Варто відзначити, що компанія Postmodern вже отримувала нагороду FICCI BAF Awards в 2014 році за візуальні ефекти до драматичного міні-серіалу «Метелики».

Окрім українського фільму, на перемогу претендують наступні кінострічки «Той, що біжить по лезу 2049», «Пригоди Паддінгтона 2», «Вартові Галактики 2» та індійська картина «Бахубалі 2: Закінчення».

Хто буде лауреатом премії, стане відомо під час офіційної церемонії нагородження, яка відбудеться п’ятого березня в готелі Grand Hyatt в Мумбаї.

+