Столова білизна для прикраси залу для прийому гостей

З нагоди прийому або сімейного заходу кухонний текстиль стане одним з елементів декору, який потрібно вибирати з увагою. Можна створити багато композицій відповідно до теми вечірки, яку ви організовуєте, і типу атмосфери, яку ви хочете створити. Хрещення, весілля чи вечірка наприкінці року — усе це можливість похвалитися гарною скатертиною та іншими предметами, які з нею поєднуються. Стіл повинен бути повністю накритий, і для цього необхідно подбати про використання скатертини потрібних розмірів. Круглий, квадратний або прямокутний, стіл необхідно точно виміряти, щоб потім прикрасити його скатертиною, сторони якої виходять далеко за верх. Залежно від тону вечірки, потім необхідно буде вибрати відповідні кольори. Якщо білий дуже підходить для весілля чи хрещення, можливо, Різдво та Новий рік заслуговують трохи більше фантазії? Змінюючи кольори або візерунки доріжок і серветок, можна відновити атмосферу, яка особливо підходить для святкових днів. Можливі кілька комбінацій, наприклад обрати колір, що буде співпадати з тканиною шеніл на дивані. Можливо, варто підібрати столову білизну так, щоб вона гармоніювала з оздобленням кімнати, в якій накритий стіл.

Столова та кухонна білизна з натуральних або синтетичних волокон

Комерційна пропозиція столової та кухонної білизни велика. Ви знайдете будь-які кольори, а виробники змагаються в фантазії, пропонуючи оригінальні візерунки. Ви можете придбати повністю відповідні набори. Але може бути розумним варіювати різні бренди та моделі. Підноси та доріжки будуть цінними, якщо їхній колір контрастувати з скатертиною. Багато текстильних або синтетичних матеріалів використовуються виробниками столової білизни. Звичайно, льон — це волокно, яке з давніх часів не припиняють ткати. Але скатертини або серветки також можна зробити з натуральних матеріалів, таких як бавовна або коноплі. Всі ці текстильні волокна благородні, приємні на дотик і дозволяють отримувати якісну білизну. Деякі, безсумнівно, будуть безумовними у виробі з натурального матеріалу. Текстильне полотно, безперечно, м’якше на дотик і ідеально підходить до форми столу. Борти лляної, конопляної або бавовняної скатертини елегантно спадають.

Як і у випадку з прет-а-порте, для виготовлення столової та кухонної білизни вже давно використовуються синтетичні матеріали. Вони дозволяють будь-які фантазії. Але вони також мають дуже практичну сторону. Білизна із синтетичного матеріалу справді можна обробити від плям. Особливо широко використовується поліестер. Він має багато властивостей, які роблять тканину з поліестеру дуже практичною в повсякденному використанні. Легко переться і не мнется. Деякі покриті продуктом, який надає їм властивостей клейонки. Вони зберігають певну гнучкість, але їх також можна дуже легко чистити.

Від кухні до їдальні, білизна, яка деяким потрібна, також є традицією

Для білизни було природно знайти своє місце під час сервірування столу. Люди від античності до середньовіччя вміли їсти, принаймні в Європі, тільки руками. Протягом кількох століть столові прибори були для них невідомі. Столова білизна знайшла там своє основне призначення і важливим компонентом став рушник. З цього першого використання народилася давня традиція столової білизни. Гастрономія може бути лише насолодою для смакових рецепторів. Хіба ми іноді не говоримо, що пожираємо очами? Красивий стіл ніби розпалює апетит у гостей. Кулінарне мистецтво — це поєднання багатьох навичок, а страва — це перш за все постановка. Декор має таке ж значення, як і те, що ви збираєтеся скуштувати. Так відбувається шлях від користі до вишуканості. Столова білизна служить цьому необхідному надлишку, який перетворює потребу поїсти в справжнє задоволення. На красивому столі обов’язково розставляється красивий посуд. Серветка, якщо нею постійно витиратися, дуже швидко стане елементом прикраси столу. Зі простого шматка тканини його перетворюють на дуже витончений виріб, який вишивають або друкують дедалі витонченішими візерунками.

+