Автори серіалу «І будуть люди» випускають кліпи про історію України

10 серпня у соцмережах з’явився перший з дев’яти роликів циклу «Наша історія». Це короткі відео, в яких актори серіалу «І будуть люди» (виробництво FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України) розповідають про своїх героїв, їхні долі та погляди, а також про себе та сучасну Україну.

У роликах знялися актори Олександр Піскунов, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Акмал Гурєзов, Остап Дзядек, Олена Борозенець, Костянтин Темляк, Олександр Мавриць та Макар Тихомиров. Спочатку вони предстають перед очима глядачів в образах своїх героїв та від їхнього імені розмірковують про найголовніше, а згодом – діляться власними думками про основну ідею фільму, зв’язок минулого і сьогодення та найважливіші цінності в людському житті:

«Поки не знаєш правду – не знаєш, хто ти є; якщо в тебе всередині є іскра справжньої любові – не все так погано; якщо матимемо єдність – обов’язково переможемо».

Відео циклу змушують задуматися про виклики, які зустрічала Україна та українці у ХХ столітті, про те, як кожен українець знаходив власний шлях у буремні часи, мріяв, боровся та відстоював свою правду, і як наше минуле пов’язане з сучасністю.

Над створення роликів працювала окрема знімальна команда:

Режисер: Павло Потатуєв

Оператор: Тимофій Аврамчук

Монтаж: Василь Переверзєв

«І будуть люди» – це 12-серійна історична сага за однойменним романом Анатолія Дімарова. Вона охоплює найскладніші часи в історії України – початок ХХ століття, коли світова війна, революція та прихід радянської влади розділили суспільство та поділили долю кожного на «до» і «після». Кожен з героїв саги зустрів зміни з точки зору своєї правди. Проте всіх їх об’єднує бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль, кожна з яких відбиває історію цілого народу.

І будуть люди

Прем’єра в Україні: осінь 2020 року

Жанр: сімейна сага, історична драма

Тип: серіал

Виробництво: FILM.UA, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України, телеканалу СТБ

Режисер: Аркадій Непиталюк

Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук

Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко

Виконавчий продюсер: Валерія Ткачук

Оператор: Дмитро Юриков

Автори сценарію: Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова «І будуть люди»

У ролях: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський

+