Сучасна техніка для прибирання будинку

Складно уявити собі прибирання без пилососа. Це пристосування так міцно увійшло в наше життя, що у нас вже не виникає питань, як очистити килимові покриття або меблі від пилу, бруду і плям. Останні моделі цієї техніки перевершили своїх попередників, розширивши свій функціонал.

Пилосос із Нідерландів

Голландський бренд Philips славиться своїми винаходами, які спрямовані на полегшення ведення побуту з турботою про людей і навколишньому середовищу. Вся продукція цієї фірми відноситься до класу люкс, відрізняється довговічністю, широким функціоналом і стильним дизайном. Сучасні пилососи «Філіпс» не тільки прибирають пил, але і забезпечують вологе прибирання і усувають в’їдаються плями.

Техніка цього бренду відрізняється від інших:

  • маневреністю;
  • змінними фільтрами;
  • технологією «Циклон» для утримання пилу;
  • підвищеною потужністю всмоктування;
  • унікальними насадками.

Переваги пилососів «Філіпс»

Останні моделі оснащені регулятором потужності прямо на корпусі. Збільшувати її ви можете в потрібні вам моменти. Знижений рівень шуму дозволяє проводити прибирання в будь-який час дня і ночі, не турбуючи сусідів і сплячих дітей. Включати, вимикати і змотувати кабель живлення можна, натиснувши ногою одну з потрібних клавіш. Є моделі, обладнані контейнером для зберігання насадок.

Самі насадки йдуть в комплекті і допомагають дістатися до найвіддаленіших і незручних місць, де можуть скупчуватися пил і бруд. Одна з найбільш зручних насадок – турбощітка. Вона дає можливість зібрати шерсть і «розчесати» килими з довгим ворсом. Телескопічна трубка дозволяє регулювати висоту під ваш зріст.

Вибираючи з різноманітності моделей, звертайте увагу на потужність всмоктування. Саме цей показник гарантує хороший захоплення сміття при збиранні. Високоякісний пластик витримує удари і прослужить тривалий термін. Пилососи з пластиковими контейнерами вважаються більш акуратними, адже пил не виходить через фільтр, а осідає на вологих стінках.

+