Logan Lucky

Режисер Стівен Содерберг («11 друзів Оушена», «Лікарня Никербокер») почав зйомки нового повнометражного фільму «Logan Lucky», головні ролі в якому виконають Ченнінг Татум («Мачо і ботан»), Кетрін Хайгл («Анатомія пристрасті»), Деніел Крейг («Спектр»), Адам Драйвер («Зоряні війни: Пробудження сили»), Хіларі Суенк («Крихітка на мільйон») і Кетрін Уотерстон («Фантастичні тварини і де їх шукати»).

Фільм розповість про двох братів, які планують пограбування під час автоперегонів NASCAR, що проходять у Північній Кароліні (США).

Вчора, 25 серпня, відбувся перший знімальний день фільму. Попередня дата виходу на екрани призначена на 13 жовтня наступного року.

Нагадаємо, що в 2013 році Содерберг заявив, що завершує кар’єру режисера повнометражних фільмів і відтепер зосередиться виключно на серіалах. «Фільми більше не мають ніякого сенсу», – заявив він тоді. Проте через три роки він, як видно, змінив свою думку.

За свою кар’єру режисер був удостоєний «Оскара» за «Трафік» у 2001 році і «Золотої пальмової гілки» за «Секс, брехня, відео» в 1989 році.

А ось перша фотографія зі знімального майданчика «Logan Lucky»:

Logan Lucky