Скажи мені правду: почалися зйомки серіалу

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку – приступили до зйомок нової чотирисерійної мелодрами «Скажи мені правду».

У центрі сюжету – історія звичайної домогосподарки Анастасії. Її благополучний світ, який вона з такою любов’ю вибудовувала, опиняється під загрозою: чоловіка Ігоря заарештовують, а у маленької доньки виявляють важку хворобу. Настя не здається і робить все, щоб допомогти близьким. Але раптово вона дізнається про зради Ігоря – і це стає для неї жорстоким ударом. Як вчинить наша героїня: пробачить чоловіка чи почне життя з чистого аркуша?

У перший знімальний день група розташувалась у столичній Пущі Водиці – біля мальовничого осіннього ставка були відзняті перші кадри фільму. Режисер Роман Ткаченко привітав команду зі стартом зйомок, побажав успіху і урочисто розбив тарілку.

«Наш фільм про кохання і його наслідки. Це почуття може приносити добро, робити людей кращими і сильнішими. Але також любов буває деструктивною і руйнівною. Головна героїня спочатку постає звичайною домогосподаркою. Але коли вона потрапляє у складну ситуацію, в ній проявляється стрижень. Їй буде дуже непросто, на неї чекають обмани, розчарування і неприємні сюрпризи. Найцікавіше – що саме зробить Настя…», – поділився режисер картини Роман Ткаченко.

Головну героїню грає відома акторка Анастасія Цимбалару. Вона зізналася, що їй дуже подобається персонаж – глибока й сильна жінка, яка має боротися за свої цінності і навіть життя. А чи впорається з бідами ніжна прекрасна героїня – велике питання.

Скажи мне правду
Скажи мне правду

«Моя Настя розчинилася в сім’ї, забезпечує комфорт близьким і зовсім забуває про себе. Коли її життя раптом розсипається, вона опиняється перед вибором: жити як і раніше, грати в уявне щастя або все змінити. Але де знайти роботу, якщо вона була домогосподаркою? Як взяти на себе відповідальність, якщо вона не знає, як це? Донька Ніка стає для неї дуже потужним стимулом до рішучих дій», – вважає акторка.

У ролях: Анастасія Цимбалару, Кирило Кузнєцов, Артем Позняк, Дмитро Саранськов, Вікторія Карпінська, Карина Мушта, Єлизар Назаренко та інші.

Режисер-постановник – Роман Ткаченко. Оператор-постановник – Дмитро Юриков. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталя Стрибук, Віктор Мірський, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Тетяна Носенко. Виробництвом серіалу займається компанія FILM.UA Group і канал «Україна». Зйомки проходитимуть у Києві та області.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...