Array

Що необхідно знати про домашній догляд за безпровідними навушниками

Останнім часом безпровідні навушники стали невіддільним аксесуаром сучасних гаджетів. В них зручно слухати музику, займаючись домашніми справами або під час тренування, навчатись чи грати за комп’ютером. Перед тим як бездротові навушники купити, варто врахувати, що вони потребують своєчасного та правильного догляду. Це допоможе значно подовжити термін їхньої служби.

Очищення навушників

Керуючись порадами спеціалістів, процедуру очищення необхідно проводити 2-3 рази на місяць. З навушників треба видалити забруднення, що накопичилися за час користування. Робити це треба з максимальною обережністю, щоб не пошкодити дрібні деталі, через що звук може погіршитись або зовсім зникнути. Для внутрішнього очищення краще використовувати:

  • м’яку тканину;
  • зубну щітку;
  • вушні палички;
  • косметичні диски.

Силіконові накладки, якими обладнані навушники Samsung, необхідно чистити окремо від самого пристрою. Для цього їх можна помити теплою водою з милом, протерти ватною паличкою, змоченою спиртом. Віддати перевагу краще ізопропіловому антисептику. Він зберігає олеофобне покриття, яке захищає від відбитків пальців.

Так само, за допомогою спирту, варто протерти всі інші деталі навушників. Необхідно дати всім частинам просохнути.

Зберігання безпровідних навушників

Для зберігання варто використовувати кейс зарядки. Це саме те місце, яке забезпечує їм збереження цілісності, чистоти. Не варто переносити навушники без чохла в кишенях чи рюкзаках, де їх можна легко пошкодити іншими предметами. У навушниках немає можливості замінити акумулятор, тому необхідно подбати про те, щоб йому не загрожували пошкодження та швидке розрядження. Від’єднуючи кабель чи роз’єм від розетки, не потрібно тягнути за штекер.

Також не варто забувати, що якщо навушники мають захист від пилу і вологи, то це не означає, що їх можна не берегти від води. Від потрапляння вологи навушники, найімовірніше, отримають критичне пошкодження та перестануть працювати. Також не залишайте їх надовго на сонці, щоб уникнути перегріву. Щоб уникнути зменшення ресурсу пристрою, фахівці рекомендують тримати рівень зарядки в межах 50-80%, а також слідкувати за рівнем заряду, щоб він залишався вище 20%. Це допоможе значно збільшити ресурс навушників.

Поступово все більше людей переходить саме на бездротові навушники. Правильний догляд за цим аксесуаром забезпечить йому довгий та якісний термін служби.

ЧИТАТИ ЩЕ

Відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт “Україна”: минуле й майбутнє країни, на землях якої зійшлися найбільші світові цивілізації»

12 грудня 2023 року  о 16:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою вул. Грушевського Михайла, 1 відбудеться відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт...

Різновиди брекетів та як відбувається їх встановлення

Брекети – це елементи ортодонтичної системи, за допомогою яких виправляють прикус та вирівнюють зуби. Пристрій являє собою кріплення, які фіксуються на поверхні кожного зуба з...