Серіал Виклик: актори привітали працівників ДСНС з їхнім професійним святом

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятувальника. Актори серіалу «Виклик» телеканалу «Україна», які грають пожежників, піротехніків і водолазів, від щирого серця привітали своїх прототипів з їхнім святом.

Зовсім скоро телеканал «Україна» покаже прем’єру унікального проєкту «Виклик», виробництва продакшнів IVORY films і «Теле Про» на замовлення каналу. Це перший український серіал, який створюється завдяки тісній співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Популярний український актор Геннадій Попенко, який зіграє в серіалі роль майора Клименка, зізнається – з нелегкою роботою рятувальників він познайомився завдяки серіалу «Виклик», але навіть та частка труднощів, яку він зазнав на зйомках, змусила його задуматися над цінністю і важливістю цієї професії.

«Ми вітаємо вас зі святом і бажаємо, напевно, менше роботи, тому що, що менше роботи маєте ви, то спокійніше і краще навколо вас! Але, тим не менш, також бажаємо вам бути постійно у формі, бути готовими до складних викликів і, якщо, не дай Бог, щось трапиться, нехай ми будемо вирішувати ці питання у компанії кращих людей, які нас оточують! Зі святом і дякую!» – звернувся до співробітників ДСНС актор Геннадій Попенко.

Одна з найскладніших ролей в картині дісталася акторці Наталії Щуці. Вона зіграє рятувальника-водолаза Ліну Козак.

«Хоча я зовсім трохи торкаюся цієї професії, цієї роботи, я просто в шоці, тому що це дуже складно і небезпечно! Потрібно бути дуже сміливою і витривалою людиною! Тому я хочу вас привітати. Просто неймовірно низький і величезний вам уклін за вашу важку роботу! Я бажаю вам витримки, мужності і все ж, як би там не було, нехай буде менше форс-мажорних ситуацій, викликів і нехай усі люди будуть здорові і щасливі, у тому числі і ви!» – приєдналася до привітань акторка Наталія Щука.

Актор Сергій Кучеренко втілить одну з головних ролей – підполковника Лиховія. Сергій зізнається – робота в проєкті «Виклик» стала для нього важливим і цінним кроком, адже саме на знімальному майданчику він познайомився зі справжніми рятувальниками і пізнав багато чудових людей, які, до того ж, великі професіонали своєї справи:

«Рятувальники – Боги у своїй справі! Я бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у вашій службі і, звичайно, особистого щастя кожному з вас! І нехай кожен ваш виклик, кожна ваша рятувальна операція закінчується успіхом! Я хочу, щоб ви постійно бачили щасливі обличчя людей, яким допомогли, і щоб чули ці чудові, правильні слова, до яких я повністю приєднуюся – «Спасибі вам!». Спасибі, що ви є, спасибі, що ви рятуєте світ!» – вітає професійних рятувальників актор Сергій Кучеренко.

Молодий актор Ярослав Шахторін теж під враженням від роботи українських героїв-рятувальників. Шахторін зізнається – він щиро сподівається, що серіал «Виклик» допоможе звернути увагу українців до роботи ДСНС і зробить ці професії більш затребуваними і високооплачуваними.

«Ми вас дуже поважаємо і ще раз дякуємо! Бажаємо вам берегти себе і не потрапляти в небезпечні ситуації, але це неможливо… тому бережіть себе і всього найкращого!» – вітає українських рятувальників актор Ярослав Шахторін.

Як повідомлялося раніше, героями 40-серійної картини стануть пожежники, піротехніки, альпіністи, кінологи, водолази, психологи і парамедики. А ще особливість серіалу у тому, що поряд із професійними акторами в ньому знімаються справжні співробітники ДСНС.

+