Серіал «Тінь минулого» вийде на екрани 28 листопада

У суботу, 28 листопада, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійної картини «Тінь минулого» виробництва компанії Filmstream на замовлення телеканалу «Україна».

Чоловік Даші трагічно загинув. Жінка сама виховує доньку Яну і приховує від неї, що тато їй був не рідний. 16 років тому Даша зробила ЕКО від донора. Раптово в їхньому житті з’являється впливовий і багатий Щербаков, біологічний батько Яни. Він ніби виконує всі підліткові мрії дівчинки. Та чи дійсно чоловік робить це лише з батьківських почуттів?

Ролі Даші та Яни виконали акторки Любава Грешнова й Аліса Лукшина. Остання зізнається, що, коли в житті її героїні з’являється біологічний батько, у дівчинки відбувається сильний внутрішній конфлікт.

«Моя героїня – це недолюблена дитина. Увага від мами обмежена, батька немає, через це вона сильно переживає. При цьому Яна по-дитячому наївна і відкрита, – каже Аліса Лукшина. – Як і всі недолюблені діти, страждає від того, що не вміє любити себе. Як результат – і в школі її всіляко «травлять». Це дуже схожа на мене роль. Події мого життя перегукуються з тим, що відбувається на екрані. Історія з відсутністю взаєморозуміння в школі, раптовою появою в житті батька. Я здивована, наскільки Яна і я в 15 років схожі. Згадуючи все це, розумію: проблема моєї героїні в тому, що вона приймає неправильні рішення».

Тень прошлого
Тень прошлого

Також у картині знялися Віталій Кудрявцев, Зоряна Марченко, Артем Позняк, Данило Бєлих. Режисер-постановник фільму Олександр Ітигілов зазначає, що під час ознайомлення зі сценарієм у нього одразу з’явились ідеї, які актори можуть виконати цих персонажів.

«І у нас практично все збіглося! Історія «Тінь минулого» – про стосунки між батьками і дітьми. Про кохання, яке перемагає зраду, підлість, боягузтво і жадібність. Тому я бажаю нашим глядачам ніколи не втрачати надії на краще», – каже Олександр Ітигілов.

Лучшие сериалы в истории

Турецкие сериалы 2020: 10 лучших фильмов

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Оператор-постановник – Антон Ткаченко. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко, Ірина Франчук. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Filmstream. Зйомки проходили в Києві та Київській області влітку цього року.

+