Серіал «Шуша»: Режисер фільму розповів про зйомки в Одесі

На телеканалі «Україна» відбулась прем’єра 16-серійної детективної мелодрами «Шуша» виробництва кінокомпанії Star Media і каналу «Україна». У центрі сюжету – 35-річна експерт-криміналіст Олександра Ладиніна. Увага до найдрібніших деталей, логіка, гострота розуму й акуратність в роботі – цими методами користується героїня, щоб розкривати найскладніші злочини. Режисер серіалу Алік Будьонний розповів, як проходили зйомки в Одесі, з якими складнощами зіткнулася команда проєкту і хто заважав їй втілити задумане.

Робота над 16-серійною картиною почалась у листопаді минулого року в Одесі. За словами режисера, місто біля моря подарувало кіношникам багато нових локацій, адже зазвичай серіали знімають у столиці.

«В Одесі ми знімали на покинутих кораблях, у катакомбах, які у нас грали певне підземелля під будинком одного з героїв. Там у кадр ми запустили щурів. До речі, в катакомбах у нас запотіла вся техніка, тож довелося витримати паузу, перш ніж відновити роботу, – розповідає Алік Будьонний. – Щодо акторів, то вони у нас безстрашні – підземелля не бояться. Загалом, знімати в Одесі – саме задоволення і, як виявилося, набагато легше, ніж у Києві».

Утім, як і на будь-яких зйомках, не минулося без складнощів. Творцям серіалу заважали складні погодні умови і… пухнасті друзі, які так і норовили потрапити в кадр з відомими артистами.

Сериал «Шуша»
Сериал «Шуша»

«Складними були зйомки на березі моря. У деякі дні вирував настільки сильний вітер, що у нас здувало коптер, відповідно доводилося зупиняти зйомку на певний час. А ще в Одесі величезна кількість котів – вони лізли до нас у кожну сцену. Тож складність полягала і в тому, як вигнати наших пухнастих друзів із кадру», – сміється режисер.

Як повідомлялось раніше, у серіалі «Шуша» знялись актори Анастасія Паніна, Іван Оганесян, Сергій Деньга, Олена Коренєва, Олександр Данильченко, Ксенія Мішина, Данило Мірешкін, Олександр Бегма та інші.

Оператор-постановник серіалу – Юрій Дунай. Продюсери – Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Вікторія Корогод, Артем Доллежаль, Влад Ряшин. Виробництвом фільму займались канал «Україна» і компанія Star Media.

+