Серіал «Розмінна монета» вийде на екрани 21 листопада

У суботу, 21 листопада, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійного фільму «Розмінна монета» виробництва компанії «Про-ТВ Продакшн» на замовлення каналу «Україна».

У пологовий будинок, де працює медсестра Валентина, пішки приходить вагітна Емма. Важкі пологи закінчилися народженням хлопчика, у матері ускладнення. Емма між життям і смертю зізнається Валентині, що батько дитини Єгор – син кримінального авторитета на прізвисько «Дід». Отямившись, Емма тікає з лікарні, щоб повідомити Єгору про народження сина, та в момент зустрічі їхню машину підривають.

Валентина самотня, до того ж не може мати дітей. Вона прив’язується до малюка і вирішує його усиновити. Головлікар пропонує оформити документи, ніби це Валентина сама народила – щоб не мучитися з оформленням усиновлення. Щаслива Валентина забирає дитину додому. Та хтось доносить «Дідові» про народження онука. Інших спадкоємців у нього немає, тож він відправляє своїх людей на пошуки хлопчика.

За словами виконавиці ролі медсестри Валентини, акторки Віри Шпак, її героїня – справжній боєць, яка до останнього бореться за малюка.

«Валентина не боїться боротися за те, що їй дороге. Їй небайдужі люди, яким вона може допомогти. Вона, не сумніваючись, вступає в бій за те, у що вірить! Плюс, у моєї героїні дуже непростий шлях в результаті виходить… Такі ролі по-акторськи завжди цікаво грати. Глядачі побачать Валентину абсолютно різною на початку і в кінці історії», – каже Віра Шпак.

Непростими стали для артистки сцени, які знімали в тюрмі, адже в таких місцях атмосфера не з приємних.

«Тюрма, в якій ми знімали, вже не функціонує, але все одно там моторошно. Акторам справді багато до чого не звикати, але в’язниця і цвинтар – це об’єкти, до яких звикнути неможливо. У таких місцях завжди важко морально», – зазначає акторка.

Також у фільмі знялися Анастасія Рябошапка, Віктор Васильєв, В’ячеслав Гіндін, Олександр Наумов, Євген Юхновець, Мирон Шувалов та інші актори.

Режисер-постановник – Дмитро Матов. Оператор-постановник – Сергій Бойко. Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2020 році.

+