Серіал «Після зими» вийде на екрани 30 серпня

У неділю, 30 серпня, о 17:00 відбудеться прем’єра нової 4-серійної картини «Після зими» виробництва компанії FILM.UA Group і каналу «Україна».

Неприємності прийшли в життя медсестри Ольги одного дня. Спочатку вона ледь не потрапляє під машину, потім її звільняють з клініки, де вона пропрацювала багато років, а після вона дізнається, що чоловік Петро їй зраджує, одна з її доньок Лера вагітна, а інша донька Варя збирається стати акторкою, замість вступу до медичного. Ольга намагається звикнути жити одна і знайти нову роботу. Але це не так просто зробити. І найскладніше, треба зрозуміти себе і зробити вибір – подати на розлучення або спробувати повернути чоловіка.

Головну роль у цій історії виконала популярна акторка Дарія Волга. Вона каже – хоч на голову Ольги і звалюється купа проблем, її героїня не впадає у відчай, а навпаки намагається зробити все, щоб налагодити своє життя.

«Це така криза, яка проявляється в різних сферах. Знаєте, якщо у людини внутрішня криза, то вона неминуче починає проявлятися і у зовнішньому житті. Ти або втратиш, або використаєш шанс зібратися, переформатуватися, переглянути своє життя, своє ставлення до якихось процесів. Почнеш все з чистого аркуша і з нової сходинки. У моєму житті також були такі періоди – мотивує зібратися те, що я дуже хочу жити і бути щасливою», – говорить Дарія Волга.

У серіалі також знялися Прохор Дубравін, Анна Сердюк, Поліна Носихіна, Сергій Коршиков та інші актори.

За словами режисера-постановника картини Аліни Бухтіярової, попри те, що прямо посеред зйомок ввели карантин і роботу над фільмом довелося зупинити, ця історія вийшла дуже теплою і життєствердною.

«Це оптимістична історія про те, що ніколи не потрібно впадати у відчай. Не можна здаватися, треба довіряти Всесвіту, життю, людям, і діяти. Так, на головну героїню Ольгу звалюються проблеми – і сімейні, і професійні. Але вона не сидить, склавши руки, і повністю змінює життя на краще. Несподівано прямо посеред зйомок ввели карантин – ми відзняли половину проекту і роботу довелося зупинити. Майже через 3 місяці ми відновили зйомки. Звичайно, були складнощі, як кадрувати зелень, тому що ми почали знімати в березні, коли ніякого листя на деревах ще не було. Але нічого – знайшли цікаві творчі рішення, щоб приховати природу, яка змінилась. При цьому, акторам доводилося працювати в зимовому одязі, хоча на дворі вже літо. Тож вони гарячі і всередині, і зовні», – сміючись, розповіла Аліна Бухтіярова.

Оператор-постановник – Дмитро Юриков. Продюсери – Віктор Мірський, Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Ольга Соловйова. Виробництвом картини займалися компанія FILM.UA Group і канал «Україна». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

+