Серіали «Лазуровий пил» і «Хто ти?» вийшли на Amazon Prime Video

У медіатеці однієї з найпопулярніших міжнародних відеоплатформ Amazon Prime Video стала доступною ще більша кількість українського контенту. Відтепер глядачі можуть дивитися на відеоплатформі документальний фільм «Лазуровий пил» виробництва компанії IVORY Films для телеканалу «Україна».

Проєкт являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження. Цезій-137 – одна з низки радіоактивних речовин, які були викинуті в навколишнє середовище під час аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. З латинської мови слово «цезій» перекладається як «небесно-блакитний». Разом з іншими небезпечними речовинами цей «лазуровий пил» заразив усю Зону відчуження та згодом занапастив тисячі життів.

Фільм розповідає про двох героїв з унікальними долями, які в момент катастрофи жили в Прип’яті. Їх, як й інших жителів міста, евакуювали з великим запізненням. Однак, незважаючи на все, вони обидва змогли вижити та на власному прикладі показати, що можна перемогти систему й подолати непрості обставини завдяки завзятості, надії та вірі.

Ще один проєкт – детективний гостросюжетний серіал «Хто ти?» виробництва компанії «УПС» на замовлення телеканалу «Україна» – скоро буде в доступі на Amazon Prime. Історія про психотерапевта Інгу Штефан, яка перейшла в кримінальну практику після дивної загибелі кількох її пацієнтів, а раніше – зникнення нареченого. Паралельно зі своїм розслідуванням детектив Інга працює із забійним відділом Главку поліції. В ході розвитку сюжету героїня дізнається, що за нею багато років стежить маніяк, винний не лише в смертях її пацієнтів і нареченого.

Фільми доступні в оригінальному звучанні з англійськими субтитрами. У жовтні 2019 року «Медіа Група Україна» вперше вийшла на світовий VOD-сервіс Amazon із серіалом «Чорна квітка».

+