Серіал «Авантюра» вийде на екрани 25 жовтня

У неділю, 25 жовтня, о 16:45 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійного фільму «Авантюра» виробництва «Української Продакшн Студії».

Валерія давно розлучена, одна виховала сина-студента і вже забула, що таке кохання. Та раптом в її полі зору з’являється яскравий і харизматичний Ілля Бистров, який оточує її увагою і турботою. Жінка й не підозрює, що почуття Бистрова – фарс, а єдина його мета – втягнути її в багатомільйонну авантюру. Чи зможе вона розгледіти пройдисвіта, виплутатися з непередбаченої ситуації і після всього, що сталося, повірити в нове, справжнє почуття?

«У нашому фільмі «Авантюра» глядачі дізнаються про те, як у складних ситуаціях проявляється істинний характер людини, її «внутрішній зміст». На що здатен кожен з нас, якщо буде «загнаний в кут» життєвими обставинами, – коментує режисер-постановник картини Роман Барабаш. – У головної героїні є престижна робота, квартира, любий син і одного разу вона зустрічає чоловіка своєї мрії, який готовий заради неї на все… Так думає вона, поки не зрозуміє, що всього лише пішак у чужій грі…»

За словами актора Артема Позняка, який зіграв Іллю, щоб створити в кадрі потрібний градус стосунків, він навіть пішов на невелику хитрість. А ще, зазначає артист, для нього проєкт одразу запам’ятовується, якщо його знімає режисер Роман Барабаш.

Сериал «Авантюра»
Сериал «Авантюра»

«Роман тонко відчуває цей жанр, з ним я працюю не вперше. Мій персонаж абсолютно не приємний тип. Авантюрист. Мені довелося піти на хитрість і тільки зараз про це розповім. У перший день зйомок при знайомстві з виконавицею головної ролі я свідомо пішов з нею на конфлікт, запевнив режисера, що все буде гаразд, він був не в курсі моєї авантюри. Кілька днів ми з нею не говорили, і я намагався з’являтися перед нею тільки в кадрі, уникаючи спілкування поза знімальним процесом. Потім несподівано почав з нею спілкуватись (дуже красива, талановита акторка) і навіть подружився з нею. Але головне ж – перше враження, яке ми з нею перенесли на екран. Не буду розкривати сюжет, але, подивившись серіал, глядачі зрозуміють, про що я говорю і як ця авантюра допомогла мені створити цю роль і стосунки в кадрі», – з посмішкою згадує зйомки актор.

Також у фільмі знялись Олена Дудіна, Іван Оганесян, Катерина Тишкевич, Владислав Мамчур, Роман Дебрін, Анна Сердюк, Юлія Гершаннік, Валерія Фокіна, Сергій Дзялік та інші актори.

Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров. Продюсери – Ірина Заря, Ірина Чемерис. Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2020 році.

+