Сімейний портрет: на ТБ вийде серіал про братів з непростими стосунками

Канал «Україна» покаже прем’єру фільму про непрості стосунки братів. У неділю, 15 листопада, о 17:10 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної картини «Сімейний портрет» виробництва компанії Filmstream і каналу «Україна». Новий фільм розповість історію рідних братів, яких, крім сімейних стосунків, пов’язує і кримінальна таємниця.

Артем і Федір Бикові виросли разом, але пішли абсолютно різними шляхами. Старший Артем вирушив до столиці, де став правою рукою крупного бізнесмена, а молодший Федір залишився в рідному місті та скромно працював з батьком у місцевому автосервісі. Одного разу Федору доводиться просити допомоги у старшого брата. Той пропонує Федору заробити: викрасти внучку свого боса й отримати за неї викуп. Та план дає збій, змінивши долі багатьох людей.

«У нашому фільмі глядачі побачать сплетіння доль близьких людей. Історія побудована на взаєминах двох братів. У цьому є певний посил до біблійних мотивів, елемент притчі. У братів абсолютно різні темпераменти – в критичних ситуаціях у Федора він більш вибуховий, Артем же більш стриманий і закритий. Долаючи негаразди, розкриваються вічні людські цінності, такі як любов і конфлікти», – розповідає режисер картини Микола Михайлов.

семейный портрет

Ролі братів Бикових виконують добре відомі глядачам каналу «Україна» актори. Артур Логай, який зіграв капітана поліції Щура в детективній мелодрамі «Консультант», у новій картині втілив цілеспрямованого Артема, а в ролі менш успішного брата Федора глядачі побачать зірку четвертої і п’ятої частин серіалу «Жіночий лікар» Петра Рикова.

«Мій персонаж Федір – дуже проста людина. Все життя поруч з машинами, він здібний до електроніки. Федя – досить кмітливий хлопець, але він молодший брат. І це, як мені здається, накладає відбиток на їхні взаємини з Артемом і на сюжет в цілому. Взагалі вони обидва досить жорсткі й ущипливі, кожен по-різному, але це їх об’єднує», – каже Петро Риков.

Також у детективі знялись актори Анастасія Іванова, Дарія Легейда, Георгій Хостікоєв, Юрій Гребельник, Лариса Руснак, Олександр Крижановський та інші.

Режисер-постановник – Микола Михайлов. Оператор-постановник – Анатолій Сахно. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Filmstream. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

+