«Секс, Інста і ЗНО»: вийшов головний музичний трек серіалу

25 листопада 2020 року на відеоплатформі 1+1 video відбудеться прем’єра серіалу «Секс, Інста і ЗНО» від 1+1 Digital Studios. Наприкінці жовтня команда проєкту представила тизер серіалу, а 16 листопада відбувся реліз заголовного треку і саундтреку серіалу. Вони вже доступні на музичних стрімінгових сервісах.

Заголовний трек із назвою «ZNO» виконує гурт «Вагоновожатые». Автор слів, фронтмен гурту Антон Слєпаков речитативом на фоні запального брейкбіту розповідає про всі труднощі підліткового життя, з якими за сюжетом серіалу стикаються його герої.

Творці серіалу разом з музичним продюсером та супервайзером формували не просто окреме звучання, а музичну історію кожного з героїв 12 серійної teen-dramedy.

 «Я дуже хотіла, аби музика в сценах була рівнозначна реплікам персонажів, щоб музика стала ще одним героєм серіалу. Ця думка виникла на перших етапах створення історії, а згодом фокус-групи лише підтвердили правильність її напрямку: музика надзвичайно важлива для підлітків, адже дозволяє їм самовиражатись.

І тому для проєкту я дуже довго шукала, хто саме міг би стати music supervisor серіалу, адже на нашому ринку таких спеціалістів ще не було. Тепер, ми з командою пишаємось тим, що нам вдалось залучити до проєкту першого в Україні музичного супервайзера: ним став Сергій Вовк, співзасновник лейблу Thousand Kisses Place. Ну і, власне, в українському кінематографі з’явилась ще одна професія (посміхається). Рада, що після зйомок «Секс, Інста і ЗНО», інші продюсери активно запрошують Сергія на цю позицію в кіно та серіали», − розповідає автор ідеї та шоуранер проєкту, Ірина Никончук.

Основним музичним продюсером і композитором «Секс, Інста і ЗНО» став Ігор Кириленко (учасник електронного дуету Hidden Element), створивши близько тридцяти треків для різних сцен серіалу.

Для ключових сцен серіалу було використано музику багатьох продюсерів та виконавців – улюбленців сучасної молоді: Hidden Element, Monsto, Polje, Vroda, Bejenec, SI Process (сольний проєкт Стаса Іващенка, «Вагоновожатые»). До саундтреку серіалу, окрім заголовного треку, увійшли хіти українських виконавців – Макса Барських, ONUKA, Івана Дорна та U_C. А також міжнародних продюсерів та виконавців – Mujuice і Kedr Livanskiy.

Попри музичне різноманіття серіалу, на глядачів чекатиме ще один сюрприз, від актора Андрія Максімова, який не лише зіграв одну з головних ролей, а й створив пісню, присвячену головній героїні – Саші Моцак. Трек «SASHA» ввійшов до саундтреку «Секс, Інста і ЗНО» і прозвучить у виконанні самого Андрія.

Нагадаємо, що прем’єра серіалу відбудеться на платформі 1+1 video 25 листопада. Вартість перегляду всіх 12 серій «Секс, Інста і ЗНО» складатиме 79 грн. До 24 листопада включно доступ до серіалу можна придбати за early bird-ціною: 59 грн.

+