Семейный портрет
Семейный портрет

Усіх артистів-початківці цікавить одне питання – як потрапити в кіно? Адже актора популярним роблять не звання, а яскраві ролі та любов глядачів. У цій професії потрібно бути гнучким і не боятися всюди заявляти про себе. Інакше як потенційні роботодавці дізнаються про вас? Актори нового фільму «Сімейний портрет» виробництва компанії Filmstream, який телеканал «Україна» покаже цієї неділі, 15 листопада, о 17:10, поділилися своїми порадами, як пробитися у світ кіно.

Популярний артист Георгій Хостікоєв в кіно близько 20 років. Одні скажуть, що йому пощастило, адже батьки хлопця – легенди кіно Анатолій Хостікоєв і Любов Куб’юк. Та не всі знають, що саме дітям визнаних артистів найчастіше доводиться несолодко – потрібно постійно доводити, що ти не гірший за батьків. Георгій зізнається – якогось універсального для всіх способу немає, як і немає гарантій, що ви завжди будете залишатися затребуваним.

«Як потрапити в кіно? З Божою допомогою. Я вам так скажу – у кожного все складається по-різному. Це непроста професія, тому що вона непередбачувана. Ніхто вам не дає гарантій, навіть якщо ви талановиті і вам про це говорять, навіть якщо ви вже знялися в кількох суперпроєктах, все одно гарантій немає. Ви ніколи не знаєте, скільки вам відведено часу в цій професії», – каже Георгій Хостікоєв.

Семейный портрет

У Петра Рикова, виконавця ролі автомеханіка Федора Бикова, свій секрет успіху.

«Я розумів, що мені потрібно потрапити в середовище. З чого починати? Ось із чого починається. Які двері відчиняються – в ті й заходити», – радить Петро Риков.

Артур Логай, який зіграв брата Федора – цілеспрямованого хлопця на ім’я Артем, рекомендує використовувати різноманітні онлайн-платформи для пошуку акторів і соціальні мережі.

«У кожного свій шлях, як люди потрапляють в цю індустрію. Але в наш час, у 2020 році, дуже активно працюють кастинг-платформи, фейсбук», – зазначає Артур Логай.

Режисер-постановник проєкту Микола Михайлов каже, що не варто впадати у відчай, якщо на кастингу перевагу віддали не вам. Все одно це дуже цінний досвід і цілком можливо, що вас покличуть у наступний проєкт.

«Потрібно траплятися на очі – брати участь у кастингах, дуже активно та серйозно себе представляти», – зазначає режисер Микола Михайлов.

Семейный портрет

А ось Анастасія Іванова, виконавиця ролі романтичної Жені, якій доведеться зіткнутися з випробуваннями, вважає за краще прислухатися до внутрішнього голосу. Як він каже – так і чинити.

«Потрібно стукати в усі двері. І в будь-якому разі прислухатися до себе», – підсумувала Анастасія Іванова.

Як повідомлялося раніше, новий фільм розповість історію рідних братів, яких, крім сімейних стосунків, пов’язує і кримінальна таємниця. Артем і Федір Бикові виросли разом, але пішли абсолютно різними шляхами. Старший Артем вирушив до столиці, де став правою рукою крупного бізнесмена, а молодший Федір залишився в рідному місті та скромно працював з батьком у місцевому автосервісі. Одного разу Федору доводиться просити допомоги у старшого брата. Той пропонує Федору заробити: викрасти внучку свого боса й отримати за неї викуп. Та план дає збій, змінивши долі багатьох людей.

Оператор-постановник – Анатолій Сахно. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Filmstream. Зйомки проходили в Києві та Київській області.