Секреты успеха

Дійсно змінити нас на краще можуть наші звички. Вони, як відомо, формуються за 21 день. Кілька прикладів, як завдяки звичкам люди досягли успіху:

Відмовтеся від непотрібних рішень. Наприклад, ви хочете правильно харчуватися, однак у вас це не виходить. В такому випадку необхідно щодня вживати один і той самий набір продуктів. Звісно, це нудно. Однак у вашому холодильнику точно не з’явиться нічого зайвого, від чого ви хотіли б відмовитися. Такому правилу слідує екс-президент США Барак Обама.

Вигадайте собі велику ціль і встановіть щоденні квоти по її досягненню. Наприклад, ІТ-підприємець Нейтан Баррі хотів написати книгу. Він змусив себе щодня писати по 1000 слів. Виконуючи цю норму, він у підсумку, випустив одразу три бестселери.

Щовихідних Білл Гейтс підбиває підсумки роботи за тиждень. Сам підприємець називає це «зробити крок назад і озирнутися, щоби підкреслити корисні висновки».

Прокидайтеся рано. День президента компанії Disney Роберта Айгера і гендиректора компанії Apple Тіма Кука починається о 4:30. До того, як попрямувати в офіс, вони встигають відвідати спортзал, перевірити пошту і скласти детальний план на подальший день.

Читайте спеціальну літературу. Саме цьому заняттю присвячують не менше 30 хвилин на день 88% багатих людей. Окрім того, такі люди постійно відслідковують семінари, конференції і майстер-класи, адже краща інвестиція – інвестиція в знання.

Фінансова дисципліна. Накопичуйте заощадження, відкладаючи невеличку частинку свого місячного заробітку. В успішних людей це доведено до автоматизму.

Окрім того, гарною звичкою може стати виділяти по кілька годин на тиждень своєму хобі. Успішні люди відрізняються своєю неординарністю. Тож і хобі вони обирають собі нестандартні. Чим більше контрастує професія з хоббі – тим краще останнє знімає стрес. Наприклад, один із найбільш успішних інвесторів ХХ сторіччя Уоррен Баффет грав на гавайській гітарі. Багаторазовий чемпіон світу з боксу Майк Тайсон – тренує голубів. А оскароносний актор Бред Пітт колекціонує ковані витвори.

Сподіваємося, приклад цих видатних людей надихне вас натренувати власну звичку, що дійсно зможе підняти ваше життя на новий рівень.