В одному відео зібрані найкращі страви, що були помічені у фільмах.

Автори цієї підбірки не мали на меті продемонструвати найбільш знакові страви  у кінофільмах, а прагнули знайти найцікавішу їжу. Основний критерій підбору страв був позиченим у дітей, адже наче хлопчик у магазині цукерок, автори запитували себе: “чи робить це нас голодними?”.

У семихвилинному відео вдалось об’єднати понад 30 фільмів, серед яких, звісно, знайшлось місце і стрічці з дуже смачною назвою «Шоколад» 2010 року.

Це чуттєва драма шведського режисера Лассе Хальстрема, головн ролі якої виконують Жюльєт Бінош, Джонні Депп та, власне, шоколад, який знаходить шлях до сердець жителів тихого французького містечка, в якому одного разу поселяється Вієн (Жюльєт Бінош) і відкриває незвичний шоколадний магазинчик. Вієн дивним чином вдається вгадувати чужі бажання і вони здійснюються.

Також не оминули увагою автори цієї апетитної відеороботи і біографічна драма режисера Нори Ефрон за мемуарами Джулі Повелл «Джулі і Джулія» 2009 року.

Ще одна стрічка у кулінарній добірці це кулінарна комедія «Шеф» 2014 року про невідомого, але талановитого кухаря і його взаємини з шефом-зіркою. Персонаж Жана Рено викликає на дуель молодого кухаря (Мікаель Юн) і неочікувано програє. Історія про протистояння поколінь. Персонаж Жана Рено, в певний момент усвідомлює, що все-таки у певний момент молодим і талановитим варто давати дорогу.

Також у відео демонструються страви з фільмів «Їсти, молитись, кохати» 2010 року, «Суші»  2011 року, «Смачного!» 2010 року та навіть з мультфільму «Рататуй» 2010 року.